Sleduj seriál Zámena manželiek online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Zámena manželiek online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Zámena manželiek na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Zámena manželiek online

Akčná jazda

V ríši divov

Smiech povolený

Kde bolo, tam bolo

Hezky česky

Lásky čas

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Láska na prenájom

Zámena manželiek

Druhá šanca

Agatha Christie : Poirot

Máša a medveď

Mr. Bean

Akčná jazda

Oteckovia

Simpsonovci

Hranica

Lásky čas

5 proti 5

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Zámena manželiek online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Zámena manželiek

Reality show - otvorený pohľad do súkromia
Podstata väčšiny reality show je založená na možnosti divákov nahliadnuť do súkromia iných ľudí. Záujem divákov o sledovanie intimity iných ľudí je obrovský, o čom sa presvedčili všetky televízie, ktoré sa rozhodli siahnuť po žánri reality show. Televízia Markíza ako prvá priniesla na televízne obrazovky jedinečnú reality show Zámena manželiek.

Protagonistkami každého vydania relácie sú dve ženy, ktoré si vymenia svoje miesta v domácnosti. Nové prostredie, nové deti, nový partner a výnimočné situácie - to všetko je platforma pre pútavý a zaujímavý príbeh o vyrovnávaní sa s mimoriadnymi, veľakrát nepriaznivými okolnosťami, o zorientovaní sa a zvykaní si na nové pomery, ale aj o veselých či strastiplných zážitkoch pri komunikácii s deťmi i partnerom. A to všetko môžu sledovať diváci prostredníctvom všadeprítomnej kamery.

Úspech tohto formátu je nepochybný. V každej krajine, v ktorej sa vysielal, obsadil prvé miesta v rebríčkoch sledovanosti, stal sa celonárodnou témou a účinkujúci celebritami. Prečo? Podstata tkvie v jemnej dráždivosti a atraktívnosti. Diváci majú prostredníctvom programov tohto typu jedinečnú možnosť zistiť, ako sa správajú iní ľudia v bežných životných situáciách - pri upratovaní, pri pozeraní televízie, pri varení, pri telefonovaní, pri návštevách, pri riešení partnerských konfliktov, či konfliktov s deťmi, ale aj v intímnych chvíľach.

Diváci sledujú na televíznych obrazovkách situácie, v ktorých vidia iných ľudí pracovať, relaxovať, komunikovať, riešiť konflikty. Je to príležitosť, z ktorej môžu čerpať poučenie a odvahu, popasovať sa s vlastnými problémami, využiť niečo z toho vo svojom reálnom živote, alebo si uvedomiť, že takýmto spôsobom by nikdy nemali konať. Diváci sa pri sledovaní programov tohto typu učia lepšie pochopiť a porozumieť verbálnym aj neverbálnym prejavom komunikácie (tonu hlasu, postojom tela, gestám či mimike tváre), a tak si do istej miery rozvíjať či zlepšovať svoju empatiu a schopnosť porozumieť emocionálnym stavom iných ľudí.

Manželské páry, ktoré absolvovali účinkovanie v tejto reality show, tvrdia, že posilnila ich vzťah. Partneri majú možnosť počas dvoch týždňov zistiť, ako im ten druhý chýba, ako im pomáha, dokonca zistia, že nevedia bez seba žiť. Skrátka, hodnotu toho, čo doma máme, si uvedomíme, až keď to stratíme - v tomto prípade dočasne.

Zdroj: Markíza
Oficiální text distributora.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma