Sleduj seriál Žandár zo Saint Tropez online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Žandár zo Saint Tropez online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Žandár zo Saint Tropez na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Žandár zo Saint Tropez online

Akčná jazda

Kde bolo, tam bolo

Smiech povolený

V ríši divov

Hezky česky

Lásky čas

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Láska na prenájom

Druhá šanca

Agatha Christie : Poirot

Zámena manželiek

Mr. Bean

Oteckovia

Máša a medveď

Akčná jazda

Simpsonovci

Hranica

Lásky čas

Priznanie

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Žandár zo Saint Tropez online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Žandár zo Saint Tropez

Jedného dňa sa milý, ale v podstate dosť jednoduchý vidiecky policajt Ludovic Cruchot (Louis de Funès) konečne dočká vytúženého povýšenia, čo však zároveň znamená, že počnúc týmto dňom musí neochvejne chrániť morálku v malebnom letovisku na Azúrovom pobreží, ktoré má na starosti – v Saint Tropez! Ako prvých si na paškál vezme tamojších nedisciplinovaných vodičov, ktorí parkujú, kde nemajú a... Otravných nudistov, ktorí mu už dlhšie pijú krv! Ibaže kým Cruchot so svojimi mužmi tyranizuje síce nezmyselnými, no tiež nekonečne zábavnými prepadovkami naháčov na miestnej nudapláži, jeho atraktívna dospievajúca dcéra Nicole (Geneviève Grad) využíva jeho neprítomnosť na, ehm, dosť svojráznu zábavu. Najradšej sa vydáva za dieťa z bohatej rodiny, čím si však väčšinou poriadne zavarí – a ani tentoraz to nie je inak. Je to však o to horšie, že tentoraz svojou ľahkovážnosťou naozaj extra zavarí aj svojmu nič netušiacemu otcovi – oboch ich totiž zapletie do krádeže vzácneho obrazu od Rembrandta...

Zdroj: TV Markíza

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma