Sleduj seriál Zlatokop online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Zlatokop online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Zlatokop na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Zlatokop online

Akčná jazda

Kde bolo, tam bolo

Smiech povolený

V ríši divov

Hezky česky

Lásky čas

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Láska na prenájom

Druhá šanca

Agatha Christie : Poirot

Zámena manželiek

Mr. Bean

Oteckovia

Máša a medveď

Akčná jazda

Simpsonovci

Hranica

Lásky čas

Priznanie

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Zlatokop online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Zlatokop

Júlia je zámožná, čerstvo rozvedená žena, matka troch detí. Svoje šesťdesiate narodeniny trávi sama v Londýne, po tom, ako jej deti dali košom. V múzeu stretne mladého muža Benjamina, s ktorým si neobvykle rozumie. Po prvom stretnutí prídu ďalšie a vzťah Júlie a Benjamina sa začne postupne prehlbovať. Keď ho Júlia zoznámi so svojimi tromi deťmi, tie ho okamžite začnú podozrievať, že je to zlatokop a že jeho úmysly nie sú úprimné. Júlia sa celý život obetovala pre svoje deti a rodinu. Ich potreby vždy uprednostňovala pred svojimi vlastnými. Avšak po tom, ako sa jej deti osamostatnili a po rozvode so svojím manželom, sa s Benjaminom cíti byť konečne šťastná. Júliine deti sú znepokojené a snažia sa pátrať po Benjaminovej minulosti, o ktorej všetci vedia len veľmi málo. Nájde Júlia vo vzťahu šťastie ktoré hľadá? Je záhadný Benjamin človek s úprimnými zámermi? Čo sa skutočne skrýva za jeho láskou k Júlii?

Zdroj: RTVS

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma