Sleduj film Barbar online

akčný, dobrodružný, naviac kino plus |  56%

Chceš sledovať film Barbar online? S internetovou telkou Kuki ho môžeš začať pozerať hneď teraz. Vyber si niektorú z taríf Kuki a sleduj film Barbar na televízore, na PC alebo v mobile. Vo videotéke Kino nájdeš aj stovky ďalších titulov.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky filmy tu.

Úsvit

Nespoutaný Django

Jumanji

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Muž jménem Otto

Přišla v noci

Andělé a démoni

Světlonoc

Muži v černém 3

Muži v černém: Globální hrozba

Malé ženy

Zkus mě rozesmát

Mizerové II

Šifra mistra Leonarda

V síti 18+

Mizerové navždy

Nikdy neříkej nikdy

Hotel Transylvánie: Transformánie

Angry Birds ve filmu

Fatima

O filme Barbar

Kolem roku 1000 našeho letopočtu je One Eye, němý bojovník s nadpřirozenou silou, držen jako vězeň skandinávským náčelníkem Bardem. S pomocí chlapce - otroka Areho zabije One Eye svého únosce a společně s Arem se vydá na cestu do srdce temnoty. Při svém útěku se oba nalodí na vikingskou loď, ale ta je brzy pohlcena nekonečnou mlhou, která opadne až tehdy, když posádka spatří neznámou zemi. Jak nový svět odhaluje svá tajemství a Vikingové stojí tváří v tvář svému nelítostnému a krvavému osudu, objeví One Eye své pravé já.

Režie: Nicolas Winding Refn
Hrají: Mads Mikkelsen, Maarten Stevenson and Alexander Morton

Ktorý zo stoviek filmov si pustíš ako prvý?

Premeň svoju obývačku na kinosálu

Za filmovými trhákmi jedine do kina? Ale kdeže. Zapni Kuki a navštív sekciu Kino, kde si za jednorázový poplatok na 48 hodín požičiaš stovky titulov. Ich ponuka sa postupne rozrastá a mení, takže sa nebudeš nikdy nudiť. Niektoré filmy môžeš sledovať v pôvodnom znení s titulkami, iné zas s českým dabingom.


Ak si filmový fajnšmeker, využi vylepšenia Naviac kino alebo Naviac kino plus. Obe ti sprístupnia hromadu filmov bez nutnosti platiť za každý z nich.

Premeň svoju obývačku na kinosálu