Sleduj film Peklo 63 online

dráma, naviac kino plus

Chceš sledovať film Peklo 63 online? S internetovou telkou Kuki ho môžeš začať pozerať hneď teraz. Vyber si niektorú z taríf Kuki a sleduj film Peklo 63 na televízore, na PC alebo v mobile. Vo videotéke Kino nájdeš aj stovky ďalších titulov.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky filmy tu.

Úsvit

Nespoutaný Django

Jumanji

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Muž jménem Otto

Přišla v noci

Andělé a démoni

Světlonoc

Muži v černém 3

Muži v černém: Globální hrozba

Malé ženy

Zkus mě rozesmát

Mizerové II

Šifra mistra Leonarda

V síti 18+

Mizerové navždy

Nikdy neříkej nikdy

Hotel Transylvánie: Transformánie

Angry Birds ve filmu

Fatima

O filme Peklo 63

Když jsou správné podmínky, na severu Nizozemska se koná neblaze proslulý bruslařský závod. Trasa měří 200 km a závod musí být dokončen do půlnoci. Každý, kdo jej dokončí, získává medaili. Film je založen na skutečných událostech osudného dne roku 1963, kdy kvůli prudkému poklesu teploty a nerovnému terénu utrpěly tisíce bruslařů omrzliny a úděsná zranění. Pro těch několik účastníků, kteří dorazili do cíle, to byla událost, která jim změnila život!

Režie: Steven de Jong
Hrají: Willeke van Ammelrooy, Pierre Bokma, Chantal Janzen

Ktorý zo stoviek filmov si pustíš ako prvý?

Premeň svoju obývačku na kinosálu

Za filmovými trhákmi jedine do kina? Ale kdeže. Zapni Kuki a navštív sekciu Kino, kde si za jednorázový poplatok na 48 hodín požičiaš stovky titulov. Ich ponuka sa postupne rozrastá a mení, takže sa nebudeš nikdy nudiť. Niektoré filmy môžeš sledovať v pôvodnom znení s titulkami, iné zas s českým dabingom.


Ak si filmový fajnšmeker, využi vylepšenia Naviac kino alebo Naviac kino plus. Obe ti sprístupnia hromadu filmov bez nutnosti platiť za každý z nich.

Premeň svoju obývačku na kinosálu