Sleduj film Pes online

komédia, kinotéka | Na 48 hodín za 2 € |  65%

Chceš sledovať film Pes online? S internetovou telkou Kuki ho môžeš začať pozerať hneď teraz. Vyber si niektorú z taríf Kuki a sleduj film Pes na televízore, na PC alebo v mobile. Vo videotéke Kino nájdeš aj stovky ďalších titulov.

Sledovať Pes

Úsvit

Nespoutaný Django

Jumanji

Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu

Muž jménem Otto

Přišla v noci

Andělé a démoni

Světlonoc

Muži v černém 3

Muži v černém: Globální hrozba

Malé ženy

Zkus mě rozesmát

Mizerové II

Šifra mistra Leonarda

V síti 18+

Mizerové navždy

Nikdy neříkej nikdy

Hotel Transylvánie: Transformánie

Angry Birds ve filmu

Fatima

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať film Pes online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O filme Pes

Mariňák Briggs ve výslužbě dostane úkol, který se ukáže být možná tím nejsložitějším v celé jeho kariéře. Má dopravit psí fenku jménem Lulu, na pohřeb jejího bývalého pána. Vyrážejí společně na cestu autem podél pobřeží Tichého oceánu, aby se do jednoho týdne dostali na místo určení. Namachrovaný lehkovážný frajer a svéhlavá psí dáma jsou ale poměrně neslučitelní, pes Lulu je k tomu často o krok napřed. Umí zdemolovat auto, zničit nadějné rande a taky umí utéct. V sérii průšvihů se z nich ale začíná stávat tým. Briggs postupně zjišťuje, co všechno Lulu už v životě prožila a co má ráda, Lulu si uvědomí, že by z něj přecijen mohl být solidně vychovaný a vycvičený člověk. Jenže k tomu všemu je potřeba dorazit včas!

Režie: Reid Carolin, Channing Tatum
Hrají: Channing Tatum, Ethan Suplee, Kevin Nash, Aqueela Zoll, Bill Burr, Jane Adams, Emmy Raver-Lampman, Cayden Boyd, Luke Forbes, Neraida Bega, Nicole LaLiberte

Ktorý zo stoviek filmov si pustíš ako prvý?

Premeň svoju obývačku na kinosálu

Za filmovými trhákmi jedine do kina? Ale kdeže. Zapni Kuki a navštív sekciu Kino, kde si za jednorázový poplatok na 48 hodín požičiaš stovky titulov. Ich ponuka sa postupne rozrastá a mení, takže sa nebudeš nikdy nudiť. Niektoré filmy môžeš sledovať v pôvodnom znení s titulkami, iné zas s českým dabingom.


Ak si filmový fajnšmeker, využi vylepšenia Naviac kino alebo Naviac kino plus. Obe ti sprístupnia hromadu filmov bez nutnosti platiť za každý z nich.

Premeň svoju obývačku na kinosálu