Nahrávam 50 a Nahrávam 100

Keď v Kuki nahrávaš programy vo veľkom a základný priestor na nahrávky ti nestačí.

S vylepšeniami Nahrávam 50 za 2 € a Nahrávam 100 za 3,90 € si v Kuki uložíš viac televízneho obsahu.

Navíc telkaNavíc telka

Vylepšenie Nahrávam 50 a Nahrávam 100 si objednáš jednoducho vo svojom Kuki konte.

Bez vylepšenia Kuki nahráva 10 hodín

Ak si objednáš tarifu Kuki malá alebo Kuki veľká, máš k dispozícii kapacitu 10 hodín nahrávania. Tieto nahrávky ti telka uloží na dobu 14 dní po odvysielaní daného programu.


Telka Kuki sa postará o to, aby si nikdy o nič neprišiel. Všetky programy dokáže spúšťať od začiatku, pozastavovať ich a dokonca prehrať až 168 hodín spätne. Niekedy je však týždeň málo a preto pre teba máme vylepšenia Nahrávam.

Nahrávam 50

Vďaka tomuto vylepšeniu sa priestor na nahrávky zväčší o 50 hodín a doba uloženia nahrávok sa predĺži na tri mesiace. V Kuki môžeš nastavovať nahrávanie aj dva týždne dopredu, takže s vylepšeným videorekordérom už v televízii nič nezmeškáš.

Nahrávam 100

S Nahrávam 100 si môžeš kapacitu svojho úložiska v Kuki rozšíriť o 100 hodín. Všetky nahrávky ti zároveň ostanú uložené v Kuki až tri mesiace. V pohode tak môžeš odísť na dovolenku a obľúbený film si pozrieť až po svojom návrate.

Sekcia Seriály ti ušetrí kapacitu nahrávok

Vieš o tom, že niektoré programy nemusíš nahrávať a v Kuki ich aj napriek tomu nájdeš aj po niekoľkých týždňoch? Na starosti to má vychytaná sekcia Seriály. Kuki do nej prehľadne ukladá všetky epizódy obľúbených seriálov a zároveň ti ukáže, kedy sa odvysiela ďalšia epizóda. Ak si predplatíš vylepšenie Naviac seriály, jednotlivé epizódy budeš mať dostupné až 6 mesiacov od odvysielania.