Nahrávam 50 a Nahrávam 100

Vylepši si základný videorekordér, získaj desiatky hodín a dlhšiu dobu uloženia za mesačný poplatok.

S Nahrávam 50 za 2 € a Nahrávam 100 za 3,90 € si v Kuki uložíš viac obľúbených relácií a filmov.

Navíc telkaNavíc telka

Chceš väčší priestor pre nahrávky? Vylepšenie Nahrávam 50/100 si objednaj online v Kuki konte.

Objednať Kuki

Získaj desiatky hodín nahrávok až na 3 mesiace

Nahrávať Kuki vie štandardne. Ak si objednáš Kuki malú alebo Kuki veľkú máš k dispozícii kapacitu 10 hodín nahrávania a tieto nahrávky sa ti uložia na dobu 14 dní od odvysielania danej relácie.


Televízna služba Kuki nedovolí, aby si o čokoľvek prišiel. Vie všetky relácie pustiť od začiatku, zastaviť ich a dokonca aj pustiť spätne až 7 dní. Niekedy je však týždeň málo a práve preto má pre teba Kuki službu Nahrávam.

Nahrávam 50

Vďaka tomuto vylepšeniu sa priestor pre nahrávky zväčší o 50 hodín a doba uloženia bude pri nahrávkach predĺžená až na 3 mesiace. V Kuki môžeš nastavovať nahrávanie aj 2 týždne dopredu, takže s takýmto videorekordérom už v televízii nič nezmeškáš.

Nahrávam 100

S Nahrávam 100 si môžeš kapacitu svojho úložiska v Kuki rozšíriť o 100 hodín. Navyše všetky nahrávky ti v Kuki zostanú po dobu 3 mesiacov. V pohode tak môžeš odísť na dovolenku a na obľúbený film si pozrieť až po svojom návrate.

Stovka seriálov a viac ako 5 000 hodín nahrávok

Ušetri si miesto na filmy. Svoje obľúbené seriály sleduj priamo v sekcii seriály. Kuki ti jednotlivé diely všetkých dostupných seriálov prehľadne zoradí, automaticky sleduje a nahráva nové diely. Tiež ti ukáže, kedy bude ďalší diel vysielaný. Na seriály sa môžeš pozrieť zadarmo 48 hodín spätne, ale s vylepšením Naviac seriály si pustíš jednotlivé diely a seriály až 6 mesiacov dozadu..