Naviac Cinemax

Vylepšenie pre milovníkov festivalových snímok a art filmov.

S Naviac Cinemax získaš za 2 € mesačne dva TV programy s európskou a inou filmovou tvorbou zo zahraničia.

Navíc telka

Programy Cinemax môžeš mať v Kuki už dnes. Objednáš si ich jednoducho vo svojom Kuki konte.

Dva TV programy plné umenia

Kuki myslí aj na fanúšikov festivalov, nezávislých filmov a artových snímok. V základnej ponuke Kuki nájdeš viacero TV programov s filmovou tématikou, ale ak chceš ešte niečo viac, potom je balíček Naviac Cinemax to pravé orechové. Programy Cinemax HD a Cinemax 2 HD si vychutnáš v originálnom znení alebo s českým dabingom.

Čo vysiela Cinemax HD?

Na Cinemax HD sa v Kuki môžeš dívať na americké a medzinárodné filmy či seriály zo Cinemaxu. Na svoje si prídu milovníci všetkých žánrov.

Čo nájdem na Cinemax 2 HD?

Cinemax 2 HD ponúka európske a medzinárodné tituly od nezávislých filmových štúdií, ale aj filmové a artové snímky. Cinemax vysiela v niekoľkých blokoch, každú nedeľu sa tak môžeš tešiť na premiérové snímky. Stredy zase patria drámam a trilerom.

Rozšír svoju domácu kinotéku o stovky titulov

Nečakaj, kým budú skvelé filmy vysielať v telke! Pozri si sekciu Kino a filmy, ktoré máme aktuálne v ponuke. Každý z nich si môžeš za pár eur požičať na 48 hodín a pozerať si ich opakovane. Ak patríš ku chronickým milovníkom českých a zahraničných filmov, vyskúšaj vylepšenie Naviac kino plus, vďaka ktorému získaš stovky filmov za mesačný poplatok.