Naviac Cinemax

Vylepšenie pre milovníkov festivalových filmov a art filmov.

S Naviac Cinemax získaš za 2 € mesačne 2 TV kanály s európskou filmovou tvorbou.

Navíc telka

Chceš sa pozerať na nezávislé filmy priamo v obývačke? Objednaj si Naviac Cinemax v Kuki konto.

Objednať Kuki

Dva TV kanály plné umenia

Televízna služba Kuki myslí aj na milovníkov festivalov a nezávislých filmov. Na svoje si prídu aj milovníci artových filmov. Veľa TV kanálov s filmami nájdeš bežne vo voliteľnej ponuke, ale pokiaľ chceš niečo ešte lepšie, je Naviac Cinemax riešením.


Televízne kanály Cinemax HD a Cinemax2 HD prinášajú filmovým fanúšikom ten najkvalitnejší výber umeleckých filmov, ktoré si môžu diváci vychutnať v originálnom znení alebo s českým dabingom.

Čo vysiela Cinemax HD?

Na Cinemax HD sa v Kuki môžete pozerať na americké a medzinárodné filmy alebo seriály z produkcie Cinemaxu. Na svoje si prídu milovníci všetkých žánrov.

Čo nájdem na Cinemax2 HD?

Cinemax 2 HD ponúka európske aj medzinárodné tituly od nezávislých filmových štúdií, ďalej potom festivalové a artové filmy. Cinemax vysiela v niekoľkých blokoch. Každú nedeľu sa tak môžeš tešiť na prémiové filmy a stredy patria drámam a thrillerom.

Rozšír svoju domácu kinotéku o stovky titulov

Nečakaj, kým budú vysielať skvelé filmy! Pozri si sekciu kino a filmy, ktoré práve ponúkame. Každý z nich si môžeš za pár € požičať hneď na 2 dni a pozerať sa na ne opakovane. A pokiaľ si chronický milovník domácich a zahraničných filmov, vyskúšaj vylepšenie Naviac kino plus, vďaka ktorému získaš stovky filmov za jeden mesačný poplatok.