Naviac HBO balíček

Vylepšenie pre filmových fanúšikov a seriálových nadšencov.

Naviac HBO balíček ti za 10 € mesačne sprístupní HBO, HBO2 a HBO3 a to v HD kvalite.

Navíc telka

Chceš v Kuki sledovať HBO? Jednoducho si Naviac HBO balíček objednaj online cez Kuki konto.

Objednať Kuki

Online videotéka a 3 HD kanály za jednu cenu

Televízna služba Kuki myslí aj na ozajstných filmových fajnšmekrov. Na svoje si s ňou prídu i milovníci svetových seriálov. Veľa filmových TV kanálov nájdeš bežne vo voliteľnej ponuke, ale ak predsa chceš niečo viac, je Naviac HBO balíček to, čo práve hľadáš.


S vylepšením Naviac HBO balíček získaš nie len 3 TV kanály, ale k tomu ešte prístup do online videotéky HBO GO. V balíčku nájdeš HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD. Na týchto televíznych kanáloch denne vysielajú tie najnovšie filmové trháky, seriálové hity a zaujímavé dokumenty.

Český obsah na HBO?

Nájdeš tu tiež veľa českej filmovej a seriálovej tvorby priamo z produkcie samotného HBO. Medzi nimi sú napríklad seriálové drámy Pustina, komédie Až po uši alebo Terapie, v hlavnej úlohe so skvelým Karlom Rodenom.

Veľa zahraničnej tvorby

HBO produkcia však nie je iba česká tvorba. Stojí taktiež za veľmi úspěšným a oceňovaným seriálom Hra o tróny alebo za seriálom Sedmilhářky, kde sa objavujú hollywoodské hviezdy Reese Witherspoon či Nicole Kidman. Tieto skvelé seriály si môžeš užiť v originálnom znení s titulkami aj v českom dabingu.

Pozri si seriály skôr ako ostatní

Všetky spomínané seriály a veľa ďalšieho nájdeš online v rámci videotéky HBO GO. Tu budeš mať k dispozícii zásobu filmových a seriálových titulov, ktoré obsahujú tisíce hodín zábavy.