Naviac HBO balíček

Vylepšenie pre filmových fanúšikov a seriálových nadšencov.

Naviac HBO balíček ti za 10 € mesačne sprístupní programy HBO HD,HBO 2 HD, HBO 3 HD a videotéku HBO Max.

Navíc telka

Naviac HBO balíček si objednáš jednoducho vo svojom Kuki konte.

Svetové trháky ako na dlani

Kuki myslí na naozajstných filmových fajnšmekrov, ale aj na milovníkov svetových seriálov. Naviac HBO balíček ti dá istotu, že môžeš každý deň sledovať najnovšie trháky, seriálové hity a zaujímavé dokumenty.


Ak by si si rád k ostatným filmových programom zo základnej ponuky Kuki pridal ďalší bonus, Naviac HBO balíček je správna voľba. A ak ti nebude stačiť to, čo na programoch HBO zrovna dávajú, jednoducho si vyberieš ďalšie snímky v online videotéke HBO Max.

Slovenský a český obsah na HBO

Nájdeš tu tiež množstvo českej a slovenskej filmovej či seriálovej tvorby priamo z produkcie samotného HBO. Medzi nimi napríklad seriálová dráma Pustina, komediálny seriál Až po uši či Terapie v hlavnej roli so skvelým Karlom Rodenom.

Množstvo zahraničnej tvorby

HBO produkcia však nie je iba česká tvorba. Stojí tiež za veľmi úspešným a oceňovaným seriálom Hra o tróny alebo za seriálom Sedmilhářky, kde sa objavujú hollywoodske hviezdy Reese Witherspoon či Nicole Kidman. Tieto skvelé seriály si užiješ v originálnom znení s titulkami alebo v českom, príp. slovenskom dabingu.

Púšťaj si filmy skôr než ostatní

Všetky filmové trháky a seriály nájdeš v online videotéke HBO Max. Dostaneš k dispozícii zásobu stoviek obľúbených titulov, ktoré vystačia na tisíce hodín zábavy.