Naviac seriály

Vylepšenie pre fanúšikov nových seriálov i večných repríz.

S Naviac seriály získaš za 2,50 € mesačne prístup do knižnice plnej seriálov a televíznych relácií.

Navíc seriály

Chceš stovky seriálov a 5000 hodín zábavy? Objednaj si online Naviac seriály priamo v Kuki konte.

Všetky seriály na jednom mieste

Už si nemusíš pamätať, ktorý deň a v aký čas dávali tvoj obľúbený seriál. Vylepšenie Naviac seriály, vychytaná špecialita telky Kuki, ti všetko naservíruje na zlatom podnose.


Ak si predplatíš toto vylepšenie, Kuki za teba bude nahrávať stovky epizód obľúbených seriálov, filmových sérií a ďalších programov. Všetok obsah prehľadne radí do sekcie Seriály, takže ho nájdeš na jednom mieste. Jediné, čo k spusteniu konkrétneho seriálu potrebuješ, je mať sprístupnenú TV stanicu, z ktorej je nahrávka vytvorená.

Označ si obľúbené seriály a Kuki zariadi zvyšok

Kuki zvyčajne zoraďuje seriály podľa abecedy, ale ak by si si niektorý zo seriálov obľúbil, označ ho srdiečkom a Kuki ho automaticky zaradí na prvé miesto vo vyhľadávaní. Uľahčíš si tak sledovanie telky a Kuki ťa navyše upozorní na novú epizódu seriálu.

Kde a ako dlho môžeš seriály sledovať

Jednotlivé epizódy nájdeš v sekcii Seriály priamo v telke Kuki. Doba ich uloženia sa líši v závislosti od programu, z ktorého sa seriál nahráva. Niektoré tituly pre teba Kuki uloží aj na dlhší čas, takže si môžeš seriál pozrieť až pol roka po jeho odvysielaní v televízii.

Uži si okrem seriálov aj filmy

Kuki je okrem seriálov špecialista aj na filmy. Nečakaj, pokým budú trháky dávať v televízii a pusť si ich v sekcii Kino. Nájdeš tam množstvo snímok, ktoré si môžeš požičať za jednorázový poplatok. Ak si filmový fajnšmeker, rovno si objednaj vylepšenie Naviac kino alebo Naviac kino plus– obe ti za mesačný poplatok sprístupnia desiatky až stovky filmov.