Naviac seriály

Vylepšenie pre fanúšikov nových seriálov i večných repríz.

S Naviac seriály získáš za 2,50 € mesačne prístup do knižnice plnej seriálov a televíznych relácií.

Navíc seriály

Chceš stovky seriálov a 5000 hodín zábavy? Objednaj si online Naviac seriály priamo v Kuki konte.

Objednať Kuki

Všetky seriály na jednom mieste

Kuki nechce, aby sa divák musel prispôsobovať, Kuki sa prispôsobí divákovi. Chceš sa pozerať na svoj obľúbený seriál, ale nepamätáš si, kedy ho vysielali?


Nevadí, vylepšenie Naviac seriály na všetko myslí za teba, je to najvychytenejšia funkcia, ktorú Kuki ponúka. Ocenia ju nielen seriáloví nadšenci, pretože služba Naviac seriály je naozaj pre všetkých. Kuki pre teba nahráva obľúbené seriály, filmové série alebo relácie a potom ich prehľadne zoradí do svojej knižnice.

Označ si obľúbené seriály a Kuki ich postráži

Kuki zoraďuje seriály podľa abecedy, ale ak máš nejakú reláciu alebo seriál obľúbený, stačí si ho označit a Kuki ti ho automaticky zaradí na prvé miesto v zozname. Sledovanie je tak jednoduchšie a Kuki ťa upozorní, keď bude k dispozícii ďalší diel.

Ako dlho je možné seriál sledovať?

Posledné diely nájdeš jednoducho v sekcii seriály vo svojej televízii. Doba uloženia sa líši v závislosti od TV kanála, z ktorého je seriál nahrávaný. Niektoré tituly pre teba Kuki uloží aj na dlhší čas. V pohode si teda môžeš pozrieť celý seriál až pol roka od jeho odvysielania.

Nečakaj na reprízy, užívaj si filmy s Kuki

Nečakaj, kým budú skvelé filmy dávať v televízii. Pozri si sekciu kino, kde nájdeš filmy, ktoré práve ponúkame. Každý film si môžeš jednorázovo požičať na 48 hodín. A ak si fanúšik slovenských či zahraničných filmov, určite daj šancu vylepšeniu Naviac kino, vďaka ktorému si za mesačný poplatok sprístupníš desiatky filmov vrátane českých komédií.