Naviac telka

Pre domácnosti, ktorým jedna televízia nestačí.

S vylepšením Naviac telka môžeš Kuki sledovať na ďalšom fixnom zariadení, a to za 3,40 € mesačne.

Navíc telka

Toto vylepšenie si ľahko objednáš vo svojom Kuki konte.

Keď je vás doma viac a každý má rád niečo iné

Rodičia chcú pozerať správy a deti v tej istej chvíli kreslené rozprávky. Čo s tým? Stačí, ak si k svojej tarife objednáš vylepšenie Naviac telka, ktoré ti umožní sledovať Kuki na ďalšom fixnom zariadení (smart TV/box, set-top box). Na televízore v obývačke tak môže v ten istý moment bežať iný program než v telke v detskej izbe.


Vylepšenie Naviac telka je možné dokúpiť k jednej zmluve dvakrát, takže dohromady môžeš Kuki sledovať až na 3 fixných a 5 mobilných zariadeniach. Takto bude mať telku po ruke každý člen rodiny!

Čo je to fixné zariadenie?

Za fixné zariadenie považujeme smart televízor s operačným systémom (napr. operačné systémy Tizen a Android TV), smart box (napr. NVIDIA Shield) alebo set-top box. Pre Kuki je určený set-top box Arris, ktorý si poradí so všetkými inteligentnými funkciami a pošleme ti ho prednastavený na okamžité použitie. Všetky podporované zariadenia nájdeš tu.

Ktoré mobilné zariadenia Kuki podporuje?

Kuki si pustíš na mobilnom telefóne, tablete, ale aj na počítači a notebooku. Ak chceš telku sledovať na PC, pustíš si ju jednoducho vo webovom prehliadači (Firefox, Chrome) na adrese play.kuki.tv.

Teleportuj svoj program a ovládaj telku mobilom

Sleduješ Kuki v posteli na mobile, ale potom sa chceš rýchlo presunúť k telke do obývačky? Žiaden problém. Kuki ti uľahčí život funkciou Teleport, ktorá dokáže v priebehu okamihu pustiť práve vysielaný program z jedného zariadenia na druhom. Ak si teleportuješ obraz z mobilu na televízor, môžeš tiež telku mobilom ovládať.