Naviac telka

Vylepšenie pre väčšie domácnosti alebo veľkých televíznych fanúšikov.

S Naviac telka získaš možnosť sledovať svoju Kuki na ďalších televízoroch a to len za 3,40 € mesačne.

Navíc telka

Chceš si takto Kuki vylepšiť? Jednoducho si Naviac telku objednaj priamo cez Kuki konto.

Objednať Kuki

Je vás veľa a každý chce pozerať niečo iné?

Televízna služba Kuki myslí aj na väčšie rodiny. Je tu pre všetkých, ktorí majú doma viac televízorov alebo chcú používať veľa mobilných zariadení. Práve pre tieto prípady má Kuki vylepšenie Naviac telka, ktoré navýši základný počet zariadení, na ktorých môžeš Kuki sledovať. V tarifách Kuki malá a Kuki veľká sa bežne ponúkajú licencie na jedno fixné zariadenie a päť mobilných.


Vďaka vylepšeniu Naviac telka získaš možnosť pripojiť 1 fixné zariadenie. Toto vylepšenie je možné dokúpiť k jednej zmluve iba dvakrát. Dokopy teda na jednu zmluvu Kuki môžeš sledovať až na troch fixných zariadeniach.

Čo je to fixné zariadenie?

Fixným zariadením sa rozumie smart televízor Samsung s operačným systémom Tizen, Android TV, konzola NVIDIA Shield alebo set-top box. Pre Kuki je určený set-top box Arris, ktorý skvele zvláda všetky chytré funkcie, ako sú spustenie od začiatku, pozastavenie vysielania, nahrávanie alebo spätné prehrávanie.

Ktoré mobilné zariadenia Kuki podporuje?

K mobilným zariadeniam patria mobilné telefóny, tablety, počítače a tiež webové prehliadače. Vyskúšaj našu novinku a sleduj svoje obľúbené relácie a filmy priamo vo webovom prehliadači (Firefox nebo Chrome).

Ovládaj televíziu Kuki svojim mobilom

A nezabudni, že všetky fixné zariadenia môžeš ovládať tými mobilnými. Vieš, že nestíhaš obľúbenú reláciu, nie si doma, ale napriek tomu nechceš o ňu prísť? Žiadny problém! Na mobile si reláciu alebo film vyberieš a jednoducho nastavíš jeho nahrávanie. Ovládať Kuki môžeš až desiatimi mobilnými zariadeniami.