Kto za telkou Kuki stojí

Sme česká firma, ktorá pôsobí na trhu online zábavy a telekomunikácií. Sme súčasťou skupiny Nej.cz. Okrem internetovej televízie Kuki poskytujeme pod značkou netbox optický internet v Českej republike.

Záleží nám na detailoch

Považujeme sa za menšiu firmu plnú nadšencov do technológií. Preto nás napĺňa práca na každej novinke, ktorá ľuďom uľahčí život a otvorí cestu k doposiaľ nepoznaným možnostiam. Nemáme radi anonymný prístup k zákazníkom ani korporátne praktiky. Pri vývoji Kuki a komunikácii s ľuďmi si dávame záležať na každom detaile.

Čo je Kuki

Kuki je internetová televízia (IPTV) plná inteligentných funkcií. Okrem desiatok TV staníc v HD kvalite ponúka aj online videotéku s filmami. Divákom dáva veľkú mieru slobody pri výbere programov a nastavení užívateľského prostredia.

Kdy a ako vznikla Kuki

Technológia IPTV nás okúzlila už v úvode tisícročia. Vtedy sme poskytovali veľké IPTV riešenie, ktoré dodnes používajú mnohí operátori. Niečo tomu ale chýbalo. Rozvoj viazol, narážali sme na mnoho obmedzení a dlhé termíny. A tak sme sa vydali vlastnou cestou. Vývojári dali hlavy dohromady a pustili sa do práce na internetovej televízii, ktorá naplní naše predstavy.

 

Priamo v brnenskom vývojovom centre začala vznikať platforma s moderným designom, intuitívnym ovládaním a množstvom inteligentných funkcií. Vytvorili sme k nej robustný backend a sprevádzkovali tak výkonné datacentrá a servery, aby boli schopné prenášať obsah k zákazníkom do celého Česka, Slovenska a okolitých krajín.

 

Po roku usilovného vývoja nám ostávalo jediné: predstaviť našu internetovú televíziu verejnosti. Stalo sa tak v roku 2014 a dostala meno Kuki. Od tej doby sme na našu IPTV právom pyšní a neustále ju zdokonaľujeme a obohacujeme o nové funkcie.

 

V súčasnosti Kuki využíva viac ako 50-tisíc zákazníkov v Česku a na Slovensku. V rámci veľkoobchodnej spolupráce ju dodávame desiatkam internetových poskytovateľov a ďalším partnerom, ktorí následne Kuki ponúkajú svojim klientom.