Ako (ne)prežiť dovolenku v zlom počasí

10. 07. 2019 | Ostatné

Na dovolenku ide každý z nás hlavne z toho dôvodu, aby si oddýchol, vypadol z každodennej rutiny a stresov a robil iné veci, ako robí každodenne doma. Niektorí trávia dovolenku aktívne napríklad turistikou, plávaním alebo na bicykloch a niektorí iba jednoducho oddychujú a relaxujú. Čo však robiť keď vám nevyjde počasie a musíte byť zatvorení na chate, chalupe alebo v hoteli. Alebo teploty vonku sú veľmi vysoké a vás už nebaví byť stále na pláži alebo v bazéne. Tí, čo máte hlavne menšie deti, dobre viete, čo to znamená. Musíte im stále vymýšľať nejaký program, hrať s nimi spoločenské hry alebo môžete pozerať rozprávky. A práve moderné internetové televízie vám poskytujú možnosti, o akých sa vám nedávno ešte ani nesnívalo. Samozrejme musíte mať internetové pripojenie a byť v niektorom zo štátov EU.

 

 

Pre všetkých členov rodiny

Tým že televíziu môžete sledovať nielen na televízore ale aj na mobilných zariadeniach a to na viacerých naraz, môže si každý člen rodiny sledovať čo chce. Ak máte na dovolenke televízor môžete si na dovolenku zobrať aj set-top box, konzolu Nvidia Shield alebo Apple TV. Tieto zariadenia však vyžadujú  prepojenie káblom priamo s wifi routerom, čo väčšinou nie je možné. Takže to môžete jednoducho vyriešiť notebookom. Môžete preniesť obraz priamo na televízor napríklad prepojením notebooku cez HDMI kábel. Ďalej môžete sledovať TV na mobiloch alebo tabletoch.

 

 

Ako spustiť Kuki

 

 

 

Každý si vyberie podľa svojej chuti

Časy, keď ste v televízii sledovali iba to, čo práve vysielajú, a vy ste sa museli prispôsobovať seriálom a filmom, sú už dávno preč. Dnes už môžete sledovať nielen filmy z archívu, ale môžete si vybrať seriály, kde máte všetky časti jednotlivých seriálov za sebou. Môžete si taktiež vybrať z veľkého množstva filmov priamo z videopožičovne.

 

Bezpečný obsah a bezpečné ovládanie pre vaše deti

Dnes už môžete dať deťom sledovať rôzne rozprávky na internete, kde sa však môžu dostať aj k nevhodnému obsahu. Ak si so sebou zoberiete internetovú telku, ktorú používate aj doma, vaše deti už vedia televíziu obsluhovať a nájdu si tie isté rozprávky a filmy, ktoré pozerávajú doma.

 

Platíte iba za to, čo využívate

Keď odchádzate ne dovolenku a televíziu ste si napríklad prerušili, aby ste nemuseli platiť, nie je žiadny problém si televíziu v prípade potreby na dovolenke opäť aktivovať. Alebo si potrebujete aktivovať na dovolenke rôzne služby naviac, po dovolenke si ich môžete zase zmeniť na tie, na ktoré ste doma zvyknutí. Zmenu vykonáte pohodlne cez web, nikam nemusíte chodiť a zbytočne čakať.

 

Aj na prázdninách u starých rodičov môžu deti sledovať svoje obľúbené programy

Aj keď deti dávate na prázdniny starým rodičom, môžu si televíziu, na ktorú sú zvyknuté doma, zobrať k starým rodičom vo svojom mobile. Ak mobil nemajú, môžu si televíziu cez vaše prihlasovacie údaje aktivovať starí rodičia na mobile, tablete alebo v počítači.

 

Sledujte kedy chcete a čo chcete

Internetové televízie už nie sú o tom, aby ste sa stali na nich závislí a prispôsobovali sa im. Práve naopak, ony sa prispôsobujú vám. Každý z nás má svoje povinnosti a záľuby. Má však aj chvíle, keď chce vypnúť, oddýchnuť si a pozrieť si nejaký dobrý film, seriál, dokument alebo správy. Internetové televízie vám umožňujú vyhľadať nielen reláciu podľa jej názvu, ale aj podľa žánru, roku vzniku a podľa hodnotenia. Takže ak chcete napríklad pozerať komédiu, tak vám ponúkne všetky komédie. Okrem toho vám každý deň ponúkne 40 najlepšie hodnotených filmov z aktuálnej ponuky, takže nemusíte pracne hľadať v jednotlivých kanáloch tie najlepšie filmy. Taktiež vás upozorní na nové časti seriálov, ktoré pravidelne sledujete.

 

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo