Kuki exkluzívne prináša nový seriál Hraj něco!

17. 09. 2021 | Zaujímavosti

Bláznivá komédia plná známych tvárí, ktorá rozosmeje celú rodinu. Presne to je šesťdielny seriál z divadelného prostredia Hraj něco! Ide o ďalšiu pôvodnú tvorbu našej telky Kuki, tentokrát vytvorenú v koprodukcii s brnenským Divadlom Husa na provázku a štúdiom Overhere. Všetky epizódy tejto žhavej novinky nájdu naši zákazníci od 17. septembra exkluzívne v Kuki a samozrejme zdarma.

Dlhodobo robíme maximum, aby bola telka Kuki najlepším miestom pre sledovanie televízneho obsahu. Zároveň ti v nej však chceme servírovať pôvodnú českú tvorbu, ktorú uvidíš ako prvý. Preto sme nadviazali na jarné (Ne)divadlá a spoločne s vyššie uvedenými partnermi sme priviedli na svet komediálnu jazdu Hraj něco!

 

O čom je reč v Hraj něco!

Seriál Hraj něco! sa odohráva v divadelnom prostredí a celý sa točí okolo troch hercov z brnenského Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský). Tým hrozí v divadle vyhadzov, no a aby sa stali lepší hercami a ich kariéra neupadala, jazdia po republike a učia sa od hereckých a ďalších ikon. Ale to nie je také jednoduché.

Na ceste za vysneným cieľom čakajú odvážlivcov zábavné, trápne aj bizarné situácie. Stojí pred nimi výzva v podobe herca Národného divadla Brno Martina Slámy alebo hereckého pôžitkára Michala Isteníka, zavítajú tiež do pražského Divadla Na zábradlí či ku Trom tygrom do Ostravy. Nuda naozaj nehrozí!

 

Teš sa na známe tváre

Budeš prekvapený, kto všetko sa ešte v seriáli režiséra Radima Svobody objaví. Okrem hlavných hrdinov ťa pobaví aj Jan Zadražil, Jiří Vyorálek, Albert Čuba alebo obľúbený komediálny herec Vojta Kotek. A tým to zďaleka nekončí, len sa nechaj prekvapiť…

Výkony hercov navyše umocňuje fakt, že seriál bol natočený čiastočne improvizovane, teda bez pevného scenára.

 

Pozri si novinku zdarma v Kuki

Nenechaj si ujsť ďalšiu originálnu tvorbu Kuki! Od 17. septembra bude seriál Hraj něco! dostupný exkluzívne pre našich zákazníkov, a to zdarma v sekcii Kino. Pozrieť si môžeš všetkých šesť epizód naraz.

Veríme, že Hraj něco! pobaví teba i celú rodinu. Budeme radi, ak nám napíšeš na Facebooku alebo e-mailovej adrese spytajsa@kukitv.sk, ako sa ti seriál páčil.