Nová tarifa Kuki štart

05. 09. 2019 | Zaujímavosti

Máme pre vás novinku! Prichádzame s tarifou, ktorú si určite obľúbite. Niektorí z vás nie su až tak veľkí fanúšikovia televízie, preto pre vás máme novú tarifu Kuki štart. 

 

 

Vravíte si, v čom je tarifa výnimočná a odlišná od Kuki malej a Kuki veľkej? Kuki štart slúži ako štartovacia tarifa, ktorá vám ukáže, ako vie chytrá telka Kuki fungovať a uľahčiť život. Už nemusíte byť otrokom televízneho programu. K tomu vám poslúži internetová televízia Kuki, s ktorou budete mať čas pod kontrolou. K fungovaniu Kuki stačí internet od akéhokoľvek poskytovateľa s minimálnou rýchlosťou 2 Mbit/s.

 

V čom je Kuki štart výnimočná?

 

Táto štartovacia tarifa stojí iba 4,90Euro mesačne a za túto cenu dostanete k dispozícii pevnú ponuku 23 kanálov, ktorú není možné rozširovať o ďalšie kanály. Relácie možete pozerať 24 hodín spätne* po odvysielaní, dokúpiť je možné vylepšenie Naviac telka, na 14 dní dostanete službu zadarmo, práve pozeranú reláciu možete kedykoľvek pozastaviť a k dispozíci dostanete tiež SD videopožičovňu.

* Výnimkou sú kanály z rodiny Markíza a JOJ + Nova International a Prima plus, kde není možné pozerať relácie spätne.

 

Kde všade možete Kuki štart sledovať?

 

  • Smart televízory Samsung,

  • všetky televízory so systémom Android TV,

  • akýkoľvek televízor, ktorý pripojí HDMI kábel od Kuki set-top boxu,

  • Kuki štart nie je možné sledovať na mobilných zariadeniach, pretože slúži pre nenáročných televíznych divákov, ktorým postačia základné funkcie.

 

Stante sa súčasťou nášho rozsiahleho vesmíru a spoznávajte nekonečné svety televíznej zábavy, ktoré vám Kuki ponúka. Veríme, že si túto tarifu obľúbite tak isto ako my.

 

Pozrite sa na ďalšie tarify, ktoré ponúkame:Kuki malá, Kuki veľká

 

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo