Nová tarifa Kuki štart

05. 09. 2019 | Platforma Kuki

Vravíš si, v čom je tarifa výnimočná a odlišná od Kuki malej a Kuki veľkej? Kuki štart slúži ako štartovacia tarifa, ktorá ti ukáže, ako vie chytrá telka Kuki fungovať a uľahčiť život. Už nemusíš byť otrokom televízneho programu! S internetovou televíziou Kuki budeš mať  svoj čas pod kontrolou. Kuki si pustíš na internete od akéhokoľvek poskytovateľa s minimálnou rýchlosťou 2 Mbit/s.

 

V čom je Kuki štart výnimočná?

 

Táto štartovacia tarifa stojí iba 4,90 eur mesačne. Za túto cenu dostaneš k dispozícii pevnú ponuku 23 kanálov, ktorú nie je možné rozširovať o ďalšie kanály. Relácie možeš pozerať 24 hodín spätne* po odvysielaní, dokúpiť je možné vylepšenie Naviac telka. Na 14 dní dostaneš službu zadarmo, práve pozeranú reláciu možeš kedykoľvek pozastaviť a k dispozíci dostaneš tiež SD videopožičovňu.

* Výnimkou sú kanály z rodiny Markíza a JOJ + Nova International a Prima plus, kde nie je možné pozerať relácie spätne.

 

Kde všade môžeš Kuki štart sledovať?

 

  • smart televízory Samsung,

  • všetky televízory so systémom Android TV,

  • akýkoľvek televízor, ktorý pripojí HDMI kábel od Kuki set-top boxu,

  • Kuki štart nie je možné sledovať na mobilných zariadeniach, pretože slúži pre nenáročných televíznych divákov, ktorým postačia základné funkcie.

 

Staň sa súčasťou nášho rozsiahleho vesmíru a spoznávaj nekonečné svety televíznej zábavy, ktoré ti Kuki ponúka. Veríme, že si túto tarifu obľúbiš tak isto ako my.

 

Pozri sa na ďalšie tarify, ktoré ponúkame: Kuki malá, Kuki veľká

 

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo