Aktualizujeme aplikáciu Kuki pre zariadenia s iOS

04. 12. 2020 | Platforma Kuki

Vianočných radostí nie je nikdy dosť. Preto prichádzame so špeciálnym darčekom pre zákazníkov Kuki, ktorí používajú mobily a tablety s operačným systémom iOS od spoločnosti Apple. Práve pre nich uverejňujeme masívnu aktualizáciu aplikácie Kuki, ktorá ponúka obľúbené funkcie už aj pre iPhony a iPady.

 

Plnohodnotný zážitok

Čo to pre teba znamená? Rovnako ako na iných platformách, tak aj v aplikácii Kuki na iOS si teraz môžeš vytvoriť vlastný profil alebo napríklad vzdialene ovládať televíziu mobilom. Oceníš aj špeciálny detský vzhľad, ktorý servíruje iba programy vhodné pre deti.

Skrátka ti dávame rovnaké funkcie, možnosti a zážitky, ktoré si doteraz užívali zákazníci sledujúci telku na set-top boxe, operačnom systéme Android, smart televízore a ďalších zariadeniach. A že ich nie je málo!

Starej verzii aplikácii pre iOS odzvonilo, na scénu vstupuje nová. Jej zverejnenie prišlo neskôr, než sme plánovali, ale majitelia mobilných zariadení od Applu sa nakoniec dočkali!

Po dôkladnom testovaní sme aplikáciu pustili do sveta, už teraz si ju jednoducho stiahneš v App Store, dostupná je pre iOS verziu 11 a vyššiu. V prípade, že používaš staršiu verziu aplikácie Kuki, stačí si ju zaktualizovať na novšiu.

 

 

Stabilita a rýchlosť

Okrem dostupnosti všetkých funkcií sa môžeš tešiť aj na ďalšie plusy. Aplikácia pre iOS je teraz stabilnejšia a rýchlejšia. Veríme, že vďaka tomu ti Kuki pre iOS prinesie zasa o niečo väčší zážitok.

Zverejnením aplikácie samozrejme nekončíme. Všetky nové funkcie a ďalšie inovácie, ktoré do Kuki zaradíme v budúcnosti, sa budú týkať aj mobilných zariadení s operačným systémom iOS.