Rozprávky pre deti všade so sebou.

12. 02. 2019 | Zaujímavosti

Všetci, ktorí máte malé deti to poznáte. Aj keď sa so svojimi deťmi hráte a venujete im veľa času, potrebujete aj čas pre sebe. Potrebujete pokoj pri šoférovaní alebo čakaní u detského lekára. Chcete sa s niekým porozprávať, keď idete s dieťaťom na prechádzku. Potrebujete čas na domáce práce. Nevyjde Vám dobré počasie na dovolenke, alebo len jednoducho potrebujete relaxovať.

 

 

ROZPRÁVKY PRE DETI RÔZNYCH VEKOVÝCH SKUPÍN

 

Telka Kuki Vám ponúka širokú škálu rozprávok pre deti rôznych vekových skupín. Pre malé deti sú vhodnejšie iné rozprávky a iné detské televízne stanice ako pre väčšie deti. Vyberiete si podľa toho, aké veľké deti máte. Nemusíte mať všetky rozprávkové kanály, ale si ich jednoducho zmeníte. Každý mesiac si môžete meniť nielen TV kanály ale aj ostatné služby

 

 

SLEDUJTE KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

 

Rozprávky si môžete pozrieť aj z archívu, zo seriálov alebo z videopožičovne. Takže nie ste obmedzení časom, kedy si rozprávky pozriete. Poznáte to, keď si Vaše dieťa obľúbi nejakú rozprávku a chce ju pozerať stále.

 

Nie ste však obmedzení ani miestom, pretože rozprávky si môžete pozrieť v televízore, počítači, tablete a mobile. Preto Vaše dieťa bude mať vždy svoje obľúbené programy so sebou. Je jedno či ste doma, alebo idete na chatu, dovolenku do zahraničia (funguje v rámci celej EU) alebo len na prechádzku do parku.

 

A ešte jedna špecialita. Vaše dieťa  si rozpozerá niečo doma na televízore a vy musíte nutne odísť. Poznáte to? Tu si to jednoducho môže dopozerať napríklad po ceste v aute. Rozpozeraná časť z televízora Vám zostane aj v ostatných zariadeniach na úvodnej ploche. Takže jednoducho na ňu kliknete v mobile a film pokračuje presne odtiaľ, kde ste ho v televizore ukončili.  

 

 

VAŠE DIEŤA POZERÁ OBSAH, KTORÝ MÁTE POD KONTROLOU

 

Dizajn a ovládanie je rovnaké vo všetkých zariadeniach. Ak si Vaše dieťa vie samo pustiť rozprávku doma na televízore, vie to urobiť aj na mobile, lebo vždy je všetko rovnaké a na tom istom mieste. Takže ovládanie ľahko zvládne aj Vaše dieťa.

 

Predstavte si, že si samo vyhľadá a pozrie čo chce a neobťažuje stále Vás. Má obľúbené rozprávky, ktoré pozerá aj niekoľko krát za deň. Vaše dieťa presne vie, kde ich nájde, takže si pozrie bezpečný obsah, o ktorom viete. Nemusí ho hľadať na celom internete, kde môže naraziť na rôzne nevhodné veci.  

 

 

PRIAME ONLINE SLEDOVANIE, SLEDOVANIE Z ARCHÍVU ALEBO NAHRÁVANIE.

 

Na výber máte z týchto detských televíznych staníc:  RiK, Disney Chanel, JimJam, tuty, Disney Junior, CS mini, Duck TV, Nick Jr., Nickelodeon,  Minimax, BabyTV, Megamax. Tieto stanice môžete sledovať online. Keď nestihnete niektorú z rozprávok, nemusíte byť smutní. Môžete si ich pozrieť z archívu až 7 dní dozadu, v závislosti od televíznej stanice. Alebo si môžete dať obľúbený program jednoducho nahrať. Nadstaviť nahrávanie môžete aj cez váš mobil, keď ste napríklad mimo domu alebo aj na dovolenke.

 

 

 

 

VŠETKY ČASTI ZA SEBOU NA JEDNOM MIESTE

 

V sekcii Seriály nájdete vybrané rozprávky na jednom mieste. Nájdete tu všetky časti vybranej odvysielanej rozprávky za sebou. Takže ich nemusíte hľadať v archíve a na internete. Ak má Vaše dieťa nejakú rozprávku obľúbenú, tak si môže jednotlivé časti pozerať naraz za sebou koľkokrát chce.

 

Všetky rozprávky a filmy v časti seriály.

 

 

KINO - VIDEOPOŽIČOVŇA

 

Ak vám ani toto nebude stačiť, môžete si pozrieť ďalšie rozprávky a detské filmy vo videopožičovni. Videopožičovňu postupne dopĺňame o ďalšie tituly. Možete si požičať jednotlivé tituly za jednorázový poplatok na 48 hodín. Alebo si môžete objednať službu Naviac kino alebo Naviac kino+ a za mesačný poplatok môžete sledovať akékoľvek množstvo filmov označených uvedenou službou.

 

Všetky filmy vo videopožičovni.

 

 

FILMY A RELÁCIE PRE RODIČOV.

 

Okrem rozprávok a filmov pre deti tu, samozrejme, nájdete aj programy pre dospelých, ktorí sa o tieto deti starajú. Môžete si pozrieť zoznam televíznych staníc podľa ich zamerania a využiť ďalšie doplnkové službyPrajeme Vám príjemné sledovanie.

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo

 

KONTAKT

+421 2 7727 9977
spytajsa@kukitv.sk

Ako si objednať Kuki?