Unikátna televízna služba, ktorá ťa poteší množstvom inteligentných funkcií

Kuki - recenzie a články

1. 4. 2022 - Kuki TV pridala poľské stanice. Diváci vraj o ne mali záujem

V tarifách Kuki malá a Kuki veľká budú všetky stanice súčasťou voliteľnej ponuky, s tarifou Kuki extra k nim diváci dostanú prístup automaticky,“ popisuje služba.

3. 1. 2022 - Kuki TV pridala novú športovú stanicu a testuje HGTV HD

Ponuka internetovej služby Kuki TV sa rozšírila o novú slovenskú športovú stanicu RTVS Šport a lifestyleovú HGTV. Obe novinky sú v HD kvalite. Kanál RTVS Šport je od 3. januára 2022 súčasťou všetkých programových balíkov, HGTV je aktuálne sprístupnený pre všetkých klientov ako test na špeciálnej promo pozícii a to do 31. januára 2022.

2. 9. 2021 - Kuki TV pridala priestorový zvuk pre päť ďalších staníc

Internetová televízna služba Kuki TV začala v minulých dňoch ponúkať priestorový zvuk pre kanály CNN Prima News HD, ČT2 HD, DTX HD, ID HD a Nickelodeon HD. Operátor spolu ponúka možnosť pre 19 kanálov.

2. 6. 2021 - Kuki TV pridala RiK HD a zaradí aj RTVS Šport

Internetová televízna služba Kuki TV zrealizovala viaceré zmeny vo svojej ponuky. Dvojicu staníc aktuálne sprístupnila pre všetkých abonentov služby. „Od 1. júna sme ponuku programov rozšírili o detskú stanicu TV RiK HD, ktorá vysiela obľúbené detské rozprávky v slovenčine. Druhou novinkou je športový kanál RTVS Šport HD, ktorý plánuje zahájiť vysielanie v najbližších týždňoch. Oba kanály sú súčasťou všetkých taríf Kuki,“ uviedla Kuki TV.

8. 1. 2021 - Televízna služba Kuki TV pridala novú erotickú stanicu v HD

Internetová služba Kuki TV rozšírila ponuku balíka „Kuki malá“ o český program Leo TV pre dospelých. Klienti spomínaného balíčka si môžu po novom vyberať aj zo staníc Film+ HD a CBS Reality.

6. 7. 2020 - Televízna služba Kuki TV rozšírila ponuku o maďarské a ďalšie stanice

Do voliteľnej ponuky balíkov „Malá“ sa dostali programy Cool TV, Muzsika TV, RTL Klub, RTL+, RTL2HU, Sorozat+, Story4, TV4. Variant „Štart“ bol doplnený o Duna HD a Duna World. V ponuke naopak skončil erotický program Blue Hustler.

27. 10. 2019 - Ako sledovať TV vysielanie cez internet na Slovensku aj v zahraničí

Sledovať televízne vysielanie môžete tradične cez optiku, kábel alebo cez satelit. V posledných rokoch je čoraz obľúbenejšia takzvaná televízia cez internet, ktorá umožňuje pristupovať k živému vysielaniu s oveľa väčšou flexibilitou. Môžete využiť smartfón, tablet alebo počítač a sledovať televíziu kdekoľvek, kde je pripojenie do internetu cez Wi-Fi alebo cez mobilnú sieť.

8. 4. 2019 - Kuki TV prichádza v novej verzii, dostupná bude aj pre Apple TV

Internetová TV, ktorú prevádzkuje česká spoločnosť prichádza so zmenami už aj na Slovensko, pričom medzi zmeny patrí nová verzia a ohlásená podpora pre Apple TV a webOS (OS na smart TV od LG).

19. 3. 2019 - Otestovali sme Kuki TV: Nielen online telku pre smartfóny

Vstupovať na trh s ponukou internetových TV služieb v čase, keď ho už ovládajú veľkí hráči, možno znie ako trúfalosť. U nás na Slovensku je dostupná služba, ktorá k nám prišla z Českej republiky – Kuki TV. Ako funguje?

30. 12. 2018 - Aplikácie na sledovanie TV cez internet: Tieto služby pribudli v roku 2018

Počet mobilných aplikácií, ktoré slúžia na sledovanie televízneho vysielania na obrazovkách smartfónov či tabletov na Slovensku utešene rastie. K známym službám veľkých operátorov sa totiž postupne pridávajú aj internetové televízie.

25. 10. 2018 - Internetová televízia Kuki upravuje ponuku pevných a voliteľných programov

V polovici septembra 2018 spustila chytrá internetová televízia Kuki na slovenskom trhu ponuku balíkov televíznych služieb. Po úspešnom spustení Kuki prináša upravenú a transparentnú ponuku programov, ktoré si môžu používatelia služby ľubovoľne kombinovať.

20. 9. 2018 - Na Slovensko prišla nová internetová televízia: Kuki TV má až 130 kanálov a zaujímavú cenu

Kuki TV láka zákazníkov na využívanie služby bez viazanosti, bohatý výber kanálov a voľnosť pri pozeraní. Službu je možné spustiť na mobilných zariadeniach alebo priamo na televízoroch. Pri Samsungu je dostupná na modeloch vyrobených od roku 2014, pri zvyšku treba pozerať na kompatibilitu s Android TV (Sony, Panasonic). Zaujímavosťou je aplikácia pre konzolu Nvidia Shield.

20. 9. 2018 - Kuki – nová telka cez internet s 134 televíziami aj s 4K Ultra HD

Kuki má minimálne 48-hodinový archív, pri vybraných staniciach je aj 7-dňový. Kuki obsahuje aj archív seriálov a nechýba ani možnosť pozrieť si film z databázy. Za jeden titul zaplatíte 2 € s platnosťou na 48 hodín. Niektoré filmy sú však aj bez poplatku: zoznam filmov.

19. 9. 2018 - Na Slovensku začala vysielať nová internetová televízia. V ponuke má cez 130 programov

Zákazník platí len za mesiac, počas ktorého chce Kuki sledovať. V ponuke má 134 staníc. Z toho 30 pevne daných a 30 si môže zákazník nakombinovať podľa vlastnej predstavy alebo potreby. K dispozícii je aj ďalšia ponuka kanálov, špecialitou sú balíky od HBO a Cinemax.

19. 9. 2018 - Kuki TV: internetová televízia do obývačky aj do vrecka

Svoj obľúbený seriál si môžete pozrieť aj na lavičke v parku, prípadne si ho necháte nahrať a nájdete ho v archíve. Vysielanie si môžete pozrieť 48 hodín dozadu, pri niektorých programoch dokonca až 7 dní spätne v archíve. Programy si môžete aj nahrať alebo si nechať pripomenúť začiatok. Na nahrávky vám Kuki dáva 10 hodín a budú uložené 7 dní.

19. 9. 2018 - Kuki: Na Slovensko prichádza nová internetová televízia

Kuki preferuje HD rozlíšenie pred SD, kvalitu jednotlivých TV kanálov nájdete na oficiálnych stránkach. V ponuke je aj jeden kanál v 4K a to NASA TV UHD. Voliteľné TV kanály môžete obmieňať raz mesačne, takže si môžete napr. počas letných prázdnin aktivovať viac detského obsahu.

19. 9. 2018 - Nová internetová televízia Kuki - bez viazanosti a umožňuje aj namiešanie si programov

Kuki ponúka na výber celkovo 134 programov. V najlacnejšej verzii služby, s názvom Kuki malá, sú športové, dokumentárne aj filmové kanály. Celkovo tak je v tomto balíčku možné sledovať 30 programov z 53, a to pri cene 8,90 € mesačne.

19. 9. 2018 - Kuki je nová internetová TV na našom trhu. Sľubuje skvelú ponuku

Internetová televízia Kuki vás nebude obmedzovať. Kuki veľká za 16,90 EUR obsahuje 60 kanálov. Chcete televíziu za menej peňazí a stačí vám menšia ponuka? Je tu Kuki malá za 8,90 EUR a tá má 30 kanálov. Kuki je férová služba, jej kvality si najlepšie vyskúšate sami. Každý má možnosť si Kuki vyskúšať na 14 dní úplne zadarmo. Nebude vám nič sľubovať, pretože vy sami preveríte jej výhody a kvality.

19. 9. 2018 - Na Slovensko expanduje televízia Kuki, ponúka 100 staníc bez viazanosti

Kuki TV sa dá sledovať na širokej palete zariadení, od mobilnej aplikácie pre Android a iOS cez počítačovú aplikáciu pre Windows a MacOS až po aplikácie pre Android TV a Samsung smart televízory. A kto nemá z nejakého dôvodu prístup ani k jednému, Kuki predáva svoj set top box Arris VIP1113 za jednorazový poplatok 69 eur.

19. 9. 2018 - Nová IPTV služba Kuki: Viac ako 100 staníc, aj cez aplikáciu v TV

Televízny signál šíri cez internet a využívať ju môžete cez ktoréhokoľvek operátora a to aj priamo v televízore, bez nutnosti vlastniť ďalší box či iný kus hardvéru. Výhodou má byť aj to, že spoločnosť neuplatňuje viazanosť na služby. V ponuke je 104 staníc, pričom operátor vždy počíta stanice iba jedenkrát.