Podporované zariadenia

Set top box

Set top box Arris 4302

Chytrá krabička, ktorá spustí Kuki na
starších televízoroch.

Samsung

Televízor Samsung

Rok výroby 2015 alebo novší.

LG

LG TV

Aplikácia pre 4K televízory
so systémom webOS 3.0 a vyššie.

Android TV

Android TV

Smart televízory rôznych značiek
s podporou Android TV.

Prehliadač

Webový prehliadač

Sleduj Kuki v internetovom prehliadači Chrome alebo Firefox.

Apple TV

Apple TV

Vývoj aplikácie pre tvOS
je pozastavený.

Nvidia Shied TV

NVIDIA SHIELD TV

Rok výroby 2017 alebo novšie.

Mobil - Tablet

Mobilné zariadenia

Sleduj telku kdekoľvek a kedykoľvek
cez aplikáciu Kuki v telefóne či tablete.

Chromecast

Chromecast

Kuki podporuje taktiež Chromecast.

S Kuki set-top boxom si rozumejú aj staršie televízory

Všetky televízory sú Kuki - pozitívne

Kúpa set-top boxu je varianta pre majiteľov starších televízorov. Stačí použiť klasický televízny kábel a je to. Zapojiť Kuki zvládne úplne každý.


Cena set-top boxu je 75 EUR v. DPH a súčasťou balenia je set-top box Arris 4302, napájací zdroj, diaľkový ovládač spolu s batériami, prepojovací kábel HDMI a ethernetový kábel. Set-top box je malý, v čiernom vyhotovení a má úspornú prevádzku.


Pre náročnejšieho užívateľa máme v ponuke tiež set-top-box Arris 4302 BT. Môže byť umiestnený za televízorom na stene alebo zatvorený v skrinke a je možné ho používať aj bez priamej viditeľnosti pre ovládač. Cena prémiového set-top boxu je 89 EUR v. DPH.

Kuki Aris

Funguje aj v Samsung TV

Máš smart televízor od Samsungu? 

Tak si stiahni Kuki aplikáciu. Dostupná je pre všetky smart televízory Samsung od roku výroby 2015 a novšie (operačný systém TIZEN).

Kuki funguje i v Samsung TV

Kuki nájdeš aj v LG TV

Užívaj si televíziu Kuki vo svojej LG TV!

Aplikácia Kuki pre webOS je dostupná pre všetky televízory so systémom webOS 3.0 a vyššie. Už nepotrebuješ set-top box, stačí iba v LG Content Store stiahnuť aplikáciu Kuki priamo do svojho 4K LG televízora. Po inštalácii sa stačí iba prihlásiť (alebo sa registrovať do Kuki konta) a potom si len užívať televíznu zábavu.

Kuki na LG televizi

Kuki funguje aj na Android TV

Mrkni do Google Play

Aplikácia Kuki je dostupná pre všetky zariadenia s podporou Android TV. Ak máš doma televízor značky Sony Bravia, Toshiba, Thomson, Vivax, Phillips, TCL, Metz, Sharp a ďalšie značky, ktoré majú v sebe OS Android, prejdi do sekcie Google Play, vyhľadaj aplikáciu Kuki a stiahni si ju do svojho televízora.

Kuki funguje i na Android TV.

Uži si novú formu zábavy

Sleduj Kuki v internetovom prehliadači

Užívaj si s Kuki televíznu zábavu a filmové trháky priamo vo svojom počítači, a to kdekoľvek na Slovensku a v EÚ. Potrebuješ iba prihlasovacie údaje do Kuki, jednu mobilnú licenciu a podporovaný prehliadač (Chrome alebo Firefox). Následne sa stačí prihlásiť na stránke https://play.kuki.tv a môžeš sa baviť.

Návod na Kuki v prehliadačiSledovať Kuki v prehliadači

Kuki v prehliadači

Pozri do App Store

Kuki v Apple TV!

Aplikácia Kuki je dostupná aj pre tvOS (4. generácie a novšie). Ak chceš sledovať Kuki, vyhľadaj aplikáciu Kuki v App store, stiahni si ju a nainštaluj do svojej Apple TV. Ešte nemáš Kuki? Zaregistruj sa, vyber si tarifu a je to! 

Aktuálne je vývoj aplikácie pre Apple TV pozastavený, nie je možné garantovať jej plnú funkčnosť. ​

Kuki na Apple TV

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektný obraz

Najrýchlejšia plnohodnotná telka

Ponúkame ti prvé riešenie na Slovensku plne podporujúce Google Channels s intuitívnym ovládaním. S NVIDIA SHIELD TV budeš mať najkvalitnejšie zobrazenie televíznych kanálov, a to vďaka Kuki a Tegra X1 čipu s rozlíšením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou farebnou hĺbkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti jednoducho prinesie televíznu zábavu a filmy v ultrarealistickej kvalite obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Sleduj telku kdekoľvek a kedykoľvek

Aplikácie Kuki pre telefóny a tablety

Televíziu Kuki môžeš sledovať kdekoľvek – na cestách, na chalupe, na dovolenke alebo doma v posteli na tablete alebo mobile s operačným systémom iOS alebo Android. Stiahni si aplikáciu do svojho mobilného zariadenia, prihlás sa a užívaj si televíznu zábavu naplno.

Kuki v mobilných zariadeniach

Prenes si Kuki z mobilného zariadenia na obrazovku televízora

Kuki funguje tiež cez Chromecast

Kuki je dostupná aj pre technológiu Google Chromecast. Vďaka tejto smart funkcii budeš môcť preniesť obsah zo svojho zariadenia do televízora. Ak využívaš aplikáciu Kuki v telefóne či tablete s operačným systémom Android alebo cez prehliadač Google Chrome, môžeš sledovať Kuki aj na ďalšom televízore. Ber prosím na vedomie, že zatiaľ ide iba o skúšobnú verziu Kuki cez Chromecast.

Kuki v Chromecastu

Stiahni si Kuki aplikáciu alebo používaj prehliadač