Podporované zariadenia:

Kuki môžeš používať kedykoľvek a kdekoľvek, potrebuješ iba internetové pripojenie (minimálne s rýchlosťou 3 Mbps) od akéhokoľvek poskytovateľa internetu. Kuki podporuje stovky rôznych zariadení a vždy ju ľahko spustíš, či už na smart televízoroch Samsung (od roku výroby 2015 a novšie) alebo na televízoroch s podporou Android TV. Ak máš starší typ televízora, objednaj si hneď náš Kuki set-top box (konkrétne Arris 1113), ten stačí iba prepojiť HDMI káblom s televízorom. Živé vysielanie aj vysielanie z archívu, obľúbené filmy a seriály si môžeš pozerať aj na mobilných zariadeniach (mobily, tablety alebo počítače).

Kuki funguje všude.

S Kuki set-top boxom si rozumejú aj staršie telky.

Všetky telky sú Kuki - pozitívne.

Set-top box je možné pripojiť ku všetkým telkám. Stačí použiť klasický televízny kábel a je to. Zapojiť Kuki zvládne úplne každý.


Cena set-top boxu je 69 € s DPH a súčasťou balenia je set-top box Arris 1113, napájací zdroj, diaľkový ovládač spolu s batériami, prepojovací kábel HDMI a ethernetový kábel. Set-top box je sympaticky malý v čiernom prevedení. Hlavným parametrom pri výbere set-top boxov je úsporná prevádzka a šetrnosť voči tvojmu rodinnému rozpočtu. Kuki má ten najúspornejší set-top box na trhu v porovnaní so zahraničnými konkurentmi.

Kuki Aris

Kuki funguje aj na Android TV.

Mrkni do Google Play.

Kuki aplikácia je dostupná pre všetky chytré televízory, ktoré podporujú Android TV.


Pripoj chytrý televízor k internetu a vyhľadaj Kuki v Google Play. Stiahni si a nainštaluj aplikáciu do svojho televízora. Zaregistruj sa ako nový zákazník, vyber si tarifu a užívaj si Kuki v plnej paráde.

Kuki funguje i na Android TV.

Skutočná internetová televízia.

Kuki funguje na internete od ľubovoľného poskytovateľa.

Kuki neustále meria rýchlosť internetového pripojenia a podľa nej prispôsobuje kvalitu obrazu. Kuki skvelo funguje na super rýchlých optických sieťach, na Wi-Fi i na chytrých zariadeniach.


Kuki sa skutočne prispôsobuje, stačí jej bežné pripojenie s rýchlosťou 3 Mbps. Pre najvyššiu Full HD kvalitu vyžaduje 12 Mbps. Skrátka nič, čo by kvalitný internetový poskytovateľ nevedel ponúknuť.

Skutečná internetová televize Kuki

Fungujem aj v Samsung TV.

Máš chytrý televízor od Samsungu? 

Tak si stiahni Kuki aplikáciu. Dostupná je pre všetky chytré televízory Samsung od roku výroby 2015 a novšie (operačný systém Tizen).

Kuki funguje i v Samsung TV

Vychutnaj si Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Najrýchlejšom plnohodnotnom televízore.

Ponúkame ti prvé riešenie v SR plne podporujúce Google Channels s tým najjednoduchším ovládačom na svete.


Ovladánie Kuki na SHIELD TV je úplne intuitivne. Vďaka Kuki a Tegra X1 čipu s rozlíšením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou farebnou hĺbkou dostaneš to nejkvalitnějšie zobrazenie televíznych kanálov.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Uži si perfektný obraz.

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

S NVIDIA SHIELD TV budeš mať najkvalitnejšie zobrazenie televíznych kanálov, a to vďaka Kuki a Tegra X1 čipu s rozlíšením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou farebnou hĺbkou.


Filmy a televízne seriály sa zobrazujú s podrobnými informáciami. Sledovanie športov na zariadení SHIELD TV ti prinesie pocit účasti v zápase. 4K HDR prináša ultrarealistickú kvalitu obrazu. Vstavané hlasové hľadanie Google uľahčuje získanie toho, čo chcete. Stačí požiadať zariadenia SHIELD TV, aby našlo správnu aplikáciu, hru alebo video rýchlo a s neuveriteľnou presnosťou. Už žiadne písanie. Iba okamžitá zábava.

Kuki SHIELD