Sleduj Kuki kdekoľvek

Na pláži v Chorvátsku, s pollitrom piva na gauči alebo na rodinnom výlete na horách. Telku Kuki si pustíš na celom Slovensku a v EÚ.

Na smart televízore, set-top boxe, v internetovom prehliadači alebo v mobile a tablete.

Všade tu je Kuki doma

Podporované zariadenia

Set top box

Set-top box Arris 4302

Inteligentná krabička, ktorá spustí Kuki na
starších televízoroch.

Samsung

Televízory Samsung

Rok výroby 2015 a novšie.

Android TV

Smart televízory

Televízory rôznych značiek s podporou
Android TV alebo Google TV.

LG

LG TV

Pre 4K televízory
webOS 3.0 a novšie.

Prohlížeč

Webový prehliadač

Sleduj Kuki v internetovom prehliadači Chrome, Firefox.

Apple TV

Apple TV

Vývoj aplikácie pre tvOS
je pozastavený.

Smart Box TV

Smart boxy

Box TESLA MediaBox XA400
a boxy s podporou Android TV alebo Google TV.

Mobilní zařízení

Mobilné zariadenia

Sleduj telku kdekoľvek a kedykoľvek
cez aplikáciu Kuki v telefóne alebo tablete.

Chromecast

Chromecast

Kuki podporuje aj Chromecast.

S našou krabičkou si pustíš Kuki aj na staršom televízore

Set-top box to istí

Vďaka set-top boxu môže mať Kuki každý, aj tvoji starí rodičia alebo deti v detskej izbe. Nech už vlastníš akýkoľvek televízor, stačí k nemu pripojiť túto kúzelnú krabičku a je po starostiach. Zapojenie hravo zvládneš sám a zaberie ti len pár minút.

Základný set-top box Arris 4302 stojí 75 € v. DPH. Doručíme ti ho kompletne prednastavený, s napájacím zdrojom, diaľkovým ovládačom, prepojovacím HDMI káblom a UTP káblom. Pre náročnejších užívateľov máme set-top box Arris 4302 BT, ktorý funguje cez Bluetooth.

Kuki Arris 4302

Stiahni si aplikáciu a odštartuj televíznu zábavu

Kuki v smart TV a smart boxe

Máš doma smart televízor Samsung, LG TV, zariadenie s Android TV alebo Google TV? Zvolaj sláva! V priebehu pár sekúnd doň stiahneš aplikáciu Kuki a televízna zábava začína. Set-top box v tomto prípade nepotrebuješ. 

Kuki si pustíš aj na smart boxoch TESLA MediaBox XA400 a NVIDIA Shield TV. TESLA MediaBox je multimediálne centrum s operačným systémom Android TV, ktoré funguje podobne ako smart televízor. Toto zariadenie od českého výrobcu zvláda obraz v 4K rozlíšení, podporuje Chromecast a okrem Kuki si doň môžeš stiahnuť aj ďalšie aplikácie ako Netflix alebo Youtube.

Kuki LG TV & NVIDIA Shield

S mobilom a tabletom si Kuki pustíš kdekoľvek

Maj telku vždy pri sebe

Siahneš do kapsy...a tam televízia! Či už ideš s rodinou na dovolenku, chceš si skrátiť dlhú chvíľu vo vlaku alebo nemáš čo robiť na chalupe, Kuki bude s tebou. Funguje na mobiloch a tabletoch s operačnými systémami iOS a Android.

Stiahni si aplikáciu Kuki z Apple Store alebo Google Play a zamávaj nude na rozlúčku.

Kuki iOS & Android

Na PC alebo notebooku na adrese play.kuki.tv

Kuki si pustíš aj v prehliadači

Prihlasovacie údaje do Kuki a internetový prehliadač Chrome či Firefox. To je všetko, čo potrebuješ na sledovanie telky na notebooku a počítači. Zavítaj na stránku play.kuki.tv a užívaj si rovnakú zábavu ako pri sledovaní na iných zariadeniach. Telku môžeš pozerať na celom Slovensku a v EÚ.

Keď rodičia sledujú správy a deti rozprávky

Vlastný profil pre každého z rodiny

Máte jeden televízor pre celú domácnosť? Žiadny problém, všetci členovia domácnosti si v Kuki ľahko vytvoria vlastný profil. V profile si podľa seba prispôsobíš vzhľad Kuki, funkcie a poradie TV staníc. Kuki si navyše pre každý profil zvlášť pamätá rozpozerané programy. Samozrejmosťou je nastavenie užívateľského hesla pre väčšie súkromie.

Kuki iOS & Android

Na výber máš moderný a klasický vzhľad

Prezlečieš Kuki do iného kabáta?

Je na tebe, či dáš prednosť modernému užívateľskému prostrediu so všetkými funkciami a dlaždicovým zobrazením, alebo radšej oceníš klasický s jednoduchým rozhraním. Moderný vzhľad kladie dôraz na kvalitnú grafiku a animácie a môžeš v ňom meniť všetky nastavenia. Klasický je zjednodušený, má kontrastné farby, zväčšené texty a riadkového programového sprievodcu (EPG).

Kuki moderní vzhled
Kuki klasický vzhled

Kuki vie ponúkať programy iba pre malých divákov

Prepni telku do režimu pre deti

Už sa nemusíš báť. Pokojne nechaj svoje ratolesti pozerať telku osamote. Vytvor im profil s detským vzhľadom a Kuki bude prehrávať iba obsah vhodný pre deti. Tento vzhľad má jednoduchšie ovládanie a nie je v ňom možné meniť nastavenia. Pre ukončenie detského vzhľadu je nutné zadať PIN profilu, takže sa zvedavé deti neprekliknú tam, kam nemajú.

Chceš sa na niečo spýtať?

Máme pre teba odpovede

Kuki môžeš sledovať cez set-top box (v prípade, že máš starší televízor), na smart TV a smart boxoch, ale aj na počítači, mobile a tablete. Zoznam všetkých zariadení, ktoré Kuki podporuje, nájdeš tu.

 

Zoznam všetkých smart televízorov, ktoré Kuki podporuje, sme pre teba prehľadne spísali tu. Stačí sa pozrieť, či je medzi podporovanými zariadeniami uvedená aj tvoja smart TV.

 

Stačí si do smart TV, mobilu alebo tabletu stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Kuki. Po jej spustení zadáš prihlasovacie údaje do Kuki konta a ihneď môžeš začať pozerať televíziu. Návod na inštaláciu aplikácie pre jednotlivé zariadenia nájdeš tu.

 

Áno. Ak chceš Kuki sledovať na viac než 1 fixnom zariadení (set-top box, smart TV, smart box), dokúp si vylepšenie Naviac telka. Toto vylepšenie je možné dokúpiť celkom dvakrát, takže môžeš mať Kuki až na troch televízoroch.

 

Áno, zapojiť set-top box Arris, ktorý je určený na sledovanie Kuki zvládne každý. Dáme ti k nemu podrobný a prehľadný návod, takže stačí chvíľka a set-top box máš zapojený.

 

Za fixné zariadenie považujeme smart TV, set-top box a smart box. Mobilné zariadenia sú mobily, tablety a počítače.

 

Zobraziť všetky časté otázky
Operatorka netbox

Potrebuješ poradiť?

Zadaj svoje telefónne číslo, my ti zavoláme a s čímkoľvek poradíme. Neboj, spamovať ťa nebudeme.