Podporované zariadenia

Set top box

Set top box Arris 4302

Chytrá krabička, ktorá spustí Kuki na
starších televízoroch.

Samsung

Televízor Samsung

Rok výroby 2015 alebo novší.

LG

LG TV

Chystáme aplikáciu pre televízory
so systémom webOS 4.0.

Android

Android TV

Televízory s podporou Android TV.

Prohlížeč

Webový prehliadač

Chrome, Firefox.

Apple TV

Apple TV

Aplikáciu pre tvOS
nájdeš priamo v App Store.

Nvidia Shied TV

NVIDIA SHIELD TV

Rok výroby 2017 alebo novšie.

Tablet

Tablet

Android, iOS.

Mobil

Mobil

Android, iOS.

S Kuki set-top boxom si rozumejú aj staršie televízory

Všetky televízory sú Kuki - pozitívne

Kúpa set-top boxu je varianta pre majiteľov starších televízorov. Stačí použiť klasický televízny kábel a je to. Zapojiť Kuki zvládne úplne každý.


Cena set-top boxu je 75 EUR v. DPH a súčasťou balenia je set-top box Arris 4302, napájací zdroj, diaľkový ovládač spolu s batériami, prepojovací kábel HDMI a ethernetový kábel. Set-top box je malý, v čiernom vyhotovení a má úspornú prevádzku.


Pre náročnejšieho užívateľa máme v ponuke tiež set-top-box Arris 4302 BT. Môže byť umiestnený za televízorom na stene alebo zatvorený v skrinke a je možné ho používať aj bez priamej viditeľnosti pre ovládač. Cena prémiového set-top boxu je 89 EUR v. DPH.

Kuki Aris

Funguje aj v Samsung TV

Máš smart televízor od Samsungu? 

Tak si stiahni Kuki aplikáciu. Dostupná je pre všetky smart televízory Samsung od roku výroby 2015 a novšie (operačný systém TIZEN).

Kuki funguje i v Samsung TV

Kuki podporuje WebOS

Užívaj si televíziu Kuki vo svojej LG TV už čoskoro!

Aplikácia Kuki pre webOS bude dostupná pre všetky televízory so systémom webOS 4.0. Už nepotrebuješ set-top box, stačí iba v LG Content Store stiahnuť aplikáciu Kuki priamo do svojho LG televízora. Po inštalácii sa stačí iba prihlásiť (alebo sa registrovať do Kuki konta) a potom si len užívať televíznu zábavu.

Kuki na LG televizi

Kuki funguje aj na Android TV.

Mrkni do Google Play.

Kuki aplikácia je dostupná pre všetky chytré televízory, ktoré podporujú Android TV.
Pripoj chytrý televízor k internetu a vyhľadaj Kuki v Google Play. Stiahni si a nainštaluj aplikáciu do svojho televízora. Zaregistruj sa ako nový zákazník, vyber si tarifu a užívaj si Kuki v plnej paráde.

Kuki funguje i na Android TV.

Uži si novú formu zábavy

Sleduj Kuki v internetovom prehliadači

Užívaj si s Kuki televíznu zábavu a filmové trháky priamo vo svojom počítači, a to kdekoľvek na Slovensku a v EÚ. Potrebuješ iba prihlasovacie údaje do Kuki, jednu mobilnú licenciu a podporovaný prehliadač (Chrome alebo Firefox). Následne sa stačí prihlásiť na stránke https://play.kuki.tv a môžeš sa baviť.

Návod na Kuki v prehliadačiSledovať Kuki v prehliadači

Kuki v prohlížeči

Pozri do App Store

Kuki v Apple TV!

Dlho očakávaná aplikácia Kuki je novo dostupná aj pre tvOS (4. generácie a novšie). V App Store stačí aplikáciu Kuki vyhľadať, stiahnuť a nainštalovať do svojho Apple TV a môžeš ju sledovať v plnej paráde. Ak ešte nemáš Kuki stačí sa zaregistrovať ako nový zákazník, vybrať si tarifu a je to.

Kuki na Apple TV

S Kuki na NVIDIA SHIELD TV si užiješ perfektný obraz

Najrýchlejšia plnohodnotná telka

Ponúkame ti prvé riešenie na Slovensku plne podporujúce Google Channels s intuitívnym ovládaním. S NVIDIA SHIELD TV budeš mať najkvalitnejšie zobrazenie televíznych kanálov, a to vďaka Kuki a Tegra X1 čipu s rozlíšením 4K Ultra HD, HDR a 10 bitovou farebnou hĺbkou. Kuki na NVIDIA SHIELD TV ti jednoducho prinesie televíznu zábavu a filmy v ultrarealistickej kvalite obrazu.

Sleduj Kuki na NVIDIA SHIELD TV.

Stiahni si Kuki aplikáciu alebo používaj prehliadač