Aké sú výhody internetovej televízie?

26. 07. 2019 | Zaujímavosti

Internetová televízia sa líši od klasických televízií (cez anténu, satelitnej, káblovej) tým, že jej signál je šírený cez internet. Toto umožňuje, že ju môžete sledovať hocikde, kde je internet, na rôznych zariadeniach a ponúka množstvo funkcií, ktoré vám zvyšujú komfort pri jej sledovaní. Vy, ako televízny divák, sa už nemusíte prispôsobovať televízii a ponáhľať sa domov, aby ste stihli váš obľúbený seriál alebo film, ale televízia sa prispôsobuje vám. Takže je len na vás, či ju chcete sledovať ako klasickú televíziu, alebo budete využívať nové funkcie, ktoré ponúka.

 

V akých zariadeniach ju môžete sledovať

 

 • Sledovať ju môžete v televízore, počítači, tablete a mobile a to v rámci celej Európskej únie. Naraz ju môžete až na 6-8 zariadeniach a každý z vás sa môže nachádzať na inom mieste aj v inom štáte. Napríklad ju môžete pozerať doma, ale aj keď ste na dovolenke, alebo vaše deti, ak študujú alebo pracujú v zahraničí. Vyzerá a ovláda sa vo všetkých zariadeniach rovnako. Taktiež ak urobíte nejakú zmenu alebo nastavenie v jednom zariadení, to sa automaticky urobí aj na ostatných zariadeniach. 

 • Ak vlastníte smart televízor pripojený na internet, v ktorom je aplikácia, môžete ju sledovať priamo v televízore bez potreby ďalších zariadení. V prípade, že nemáte takýto televízor, môžete použiť odporúčaný univerzálny set-top box, konzolu Nvidia Shield alebo Apple TV. Zoznam týchto zariadení nájdete TU.

 • V počítači ju môžete sledovať cez internetové prehliadače Google Chrome, Firefox, Safari a do tabletov a mobilov si jednoducho stiahnete aplikáciu Kuki. Takže televíziu môžete sledovať kdekoľvek, kde máte internetové pripojenie.

Môžete sledovať čokoľvek a kedykoľvek

 

 • Nie ste viazaný časom, takže sa nemusíte obávať, že nestihnete váš obľúbený film alebo seriál. Na toto vám slúži niekoľko moderných funkcii, ktoré sa postupne dopľňajú o ďalšie a modernejšie, na ktoré si určite zvyknete. Potom si už vašu televíziu nebudete vedieť bez nich ani predstaviť.

 • Ak ste zvyknutí pozerať televíziu tak ako doteraz, že pozeráte to, čo práve vysielajú a chcete si prepínať jednotlivé kanály a mať k dispozícii teletext, toto stále funguje. K tomuto sú však pridané ďalšie funkcie, ktoré môžete využívať.

 • Funkcia pretáčania filmu dopredu alebo dozadu a zastavenie filmu a následné spustenie je pri internetových televíziách samozrejmosťou. Taktiež archív, kde môžete sledovať filmy, ktoré boli vysielané až 7 dní dozadu.

 • Pre milovníkov seriálov je tu možnosť sledovať množstvo seriálov a všetkých ich častí na jednom mieste. Takže nemusíte nič hľadať a môžete sledovať všetky odvysielané časti naraz za sebou. Ak vám nepostačuje televízny program, môžete využiť videopožičovňu a vybrať si zo stoviek ponúkaných filmov.

 • Každý deň vám televízia vyberie 40 filmových trhákov, to znamená, že z celého obsahu, ktorý máte k dispozícii, vám vyberie najlepšie hodnotené filmy. Takže ak neviete, čo chcete pozerať, nemusíte nič hľadať, ale si jednoducho vyberiete z týchto trhákov. 

 • Ak vám ani toto nestačí môžete si vyhľadať váš obľúbený film podľa názvu. Taktiež si môžete vyhľadávať filmy podľa žánru, roku vzniku a hodnotenia. Ak máte napríklad chuť na komédiu, tak vám televízia vyberie a ponúkne iba komédie.

 • Ďalšou možnosťou je nahrávanie. Ak narazíte v tv programe na nejaký dobrý film a nemáte práve čas si ho pozrieť, jednoducho si ho označíte a on sa vám presunie do nahrávok. Tam ho nájdete, keď budete mať čas a chuť si ho pozrieť. Filmy si takto môžete označiť až 14 dní dopredu a môžete ich mať k dispozícii až 3 mesiace. Ak ste napríklad na dovolenke a narazíte na nejaký dobrý film, môžete si ho v telefóne jednoducho označiť a doma si ho potom v kľude pozriete v televízore. 

 

Platíte iba za to čo chcete a môžete ju kedykoľvek prerušiť alebo zrušiť

 

 • Televízia je bez záväzkov. To znamená, že nie ste viazaný žiadnou zmluvou na nejaké obdobie. Vyberiete si jednoducho tarifu a televízne kanály, ktoré chcete a k tomu si môžete vybrať nejaké vylepšenia, ktoré chcete využívať a zaplatíte mesačný poplatok. Ak vám tieto služby nevyhovujú môžete ich každý mesiac meniť za iné. Pridávať nové služby môžete aj počas mesiaca.

 • Ak chcete prerušiť alebo zrušiť internetovú televíziu, tak jednoducho nezaplatíte poplatok na ďalšie obdobie. Ak sa po nejakom čase rozhodnete, že chcete televíziu zase využívať, jednoducho si označíte, ktoré tarify a vylepšenia chcete využívať, tie si zaplatíte a môžete zase začať sledovať. Prehľad jednotlivých tarifov, aké TV kanály obsahujú a taktiež všetky vylepšenia nájdete TU.

 • Vyberať a meniť si môžete nie len jednotlivé služby ale aj TV kanály. Nadstavíte si iba kanály, ktoré chcete. Takže nebudete zahltení množstvom TV kanálov, ktoré nepotrebujete. Ak ste fanúšikom športu alebo dokumentárnych filmov, tak si vyberiete hlavne tieto TV kanály. Taktiež pri deťoch si časom môžete meniť TV kanály, ktoré sú určené pre menšie deti za TV kanály, ktoré sú určené pre väčšie deti.

 

 

Ako spustiť Kuki

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo