Programové zmeny v Kuki od februára 2024

30. 01. 2024 | Programové zmeny

Ani na nový rok sme v Kuki nelenili, práve naopak. Predstavujeme ti programové novinky našich tarifách, ktoré ti určite vykúzlia úsmev na tvári.

Zaraďujeme 5 nových TV staníc

Programovú ponuku Kuki sme rozšírili o ďalšie stanice – English Club TV HD, Folklorika HD, Stingray iConcerts HD, Mezzo HD a Mezzo Live HD.

Ak si chceš pri sledovaní telky zlepšiť svoju angličtinu, prepni na English Club TV HD. Na tejto stanici si hravou formou precvičíš anglickú gramatiku a slovíčka, ale aj správnu výslovnosť.

Na Folklorika HD si prídu na svoje všetci milovníci slovenskej folklórnej hudby a ľudových tradícií. Stingray iConcerts HD naopak poteší hlavne milovníkov koncertov. Na tejto stanici ťa čakajú živé vystúpenia tých najznámejších interpretov rôznych žánrov, a to priamo v tvojej obývačke. Pre tých, ktorí preferujú skôr klasickú vážnu hudbu a jazz sú tu hudobné stanice Mezzo HD a Mezzo Live HD

Folkloriku zaraďujeme do taríf Kuki malá, veľká a extra. Stingray iConcerts HD, Mezzo HD, Mezzo Live HD a English Club TV HD nájdeš odteraz v tarifách Kuki veľká a extra.

 

Ďalšie programové zmeny

Pripravili sme si tiež viacero noviniek v programovej ponuke jednotlivých taríf Kuki. Navýšili sme počty TV staníc v jednotlivých tarifách, a to nielen o úplne nové kanály. Najviac zmien sa týka tarify Kuki malá. Všetky podrobnosti nájdeš nižšie.

Zmeny v tarife Kuki štart:

Do povinnej ponuky TV staníc zaraďujeme dokumentárne stanice Animal Planet HDTravel Channel HD. Oba dokumentárne kanály boli doteraz súčasťou iba vyšších taríf.

Zmeny v tarife Kuki malá:

Túto tarifu sme nafúkli o 11 nových TV staníc. Do povinnej ponuky sme zaradili:

  • dokumentárne stanice: National Geographic Channel HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD, Travel Channel HD, ID HD
  • voľnočasové stanice: TLC HD, HGTV HD
  • detskú stanicu Disney Channel
  • športové stanice: Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD

Do voliteľnej ponuky sme zaradili slovenskú dokumentárnu stanicu Folklorika HD. Voľnočasový kanál Food Network HD sme naopak z ponuky vyradili.

Zmeny v tarife Kuki veľká:

Do voliteľnej ponuky sme zaradili 5 nových TV staníc: English Club TV HD, Folklorika HD, Stingray iConcerts HD, Mezzo HD a Mezzo Live HD.

Stanicu Animal Planet HD sme z voliteľnej ponuky kanálov preradili do povinnej ponuky.

Zmeny v tarife Kuki extra:

Do našej najvyššej tarify sme zaradili 5 nových TV staníc: English Club TV HD, Folklorika HD, Stingray iConcerts HD, Mezzo HD a Mezzo Live HD. K dispozícii máš po novom až 144 TV staníc.

Ako nové TV stanice získať?

TV kanály z povinnej ponuky sa ti v Kuki objavia automaticky, tie voliteľné si však budeš musieť navoliť sám. Ako na to?

  • Prejdi do sekcie “nastav” vo svojej Kuki
  • Zavolaj na zákaznícku linku +421 277 279 977
  • Navštív webovú aplikáciu Kuki konto a prihlás sa.

Dúfame, že ta programové zmeny potešili. Keby bolo čokoľvek nejasné, neváhaj sa na nás obrátiť na našom Facebooku, zákazníckej linke alebo e-mali spytajsa@kukitv.sk.