Promo kanál na august 2022: Epic Drama HD

01. 08. 2022 | Promo kanál

Že nechceš vysedávať v letnom kine? To vôbec nevadí, zábavu a napätie si cez prázdniny užiješ aj doma pred obrazovkou. Napríklad na stanici Epic Drama HD, ktorú do Kuki na celý august zaraďujeme ako promo kanál zdarma. Ponúka nepreberné množstvo seriálov a filmov rôznych žánrov, vysiela v češtine a bezplatne ju môžeš sledovať do 31. augusta.

Ak zbožňuješ drámu a naviac seriálovú tvorbu, potom budeš na Epic Drama HD ako v bavlnke!

Táto obľúbená stanica sa zameriava na najslávnejšie seriály (ale aj filmy) z celého sveta, a to od detektívok a literárnych príbehov, cez politické diela až po vojnové drámy, historické udalosti a dobrodružné príbehy. Na Epic Drama si skrátka každý nájde, čo ho baví.

Čo ti náš augustový promo kanál v priebehu druhého prázdninového mesiaca ponúkne?

Až tam nezbyl žádný

Miniséria natočená na motívy románu Desať malých černoškov od Agathy Christie. Desať cudzích ľudí s pochybnou minulosťou je prilákaných na opustený ostrov. Sú odstrihnutí od pevniny a každý z nich spáchal nejaký hrozný čin. Následne začnú členovia skupiny umierať, až keď im dôjde, že… je medzi nimi vrah.

Ako to celé dopadne? Sleduj na Epic Drama seriál Až tam nezbyl žádný, a to od soboty 6. augusta o 21:00.

 

Leto s Agathou Christie

Príbehov od Agathy Christie, svetoznámej autorky detektívnych príbehov, si v auguste na Epic Drama užiješ oveľa viac. Postará sa o to pásmo programov Leto s Agathou Christie, v rámci ktorého na teba čakajú napríklad kriminálne epizódy s neohrozenou slečnou Marplovou a so záhadným bývalým detektívom Hjersonom.

Uvidíš aj tri celovečerné filmy s herečkami Ruth Bradley, Lyndsey Marshal a Helen Baxendale. Leto s Agathou Christie pobeží od 6. augusta každú sobotu a nedeľu (od 17:10).

Prípady detektíva Murdocha

Na scénu prichádza už 15. séria príbehov detektíva Murdocha. Tentokrát začína Murdochovou cestou do Montrealu, kde sa snaží nájsť a ochrániť svojho syna Harryho pred gangom Čierna ruka. Ako to už býva, čo nevidieť je na svete poriadna zápletka, vrátane úteku z väzenia. Seriál ponúkne aj špeciálne epizódy odohrávajúce sa na Vianoce a Halloween.

Pusti si detektíva Murdocha od pondelka 22. augusta, každý pracovný deň od 20:15.

Na Epic Drama HD toho v auguste pobeží ešte omnoho viac. Spestri si s celou rodinou večer pri niektorom zo seriálov alebo filmov.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Epic Drama HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.