Promo kanál na december: Disney Channel

01. 12. 2021 | Promo kanál

Posledný mesiac v roku je nielen cez Vianoce už tradične plný rozprávok a seriálov pre deti. Preto malým aj veľkým divákom sprístupňujeme decembrový promo kanál Disney Channel. Rokmi overený program ponúka množstvo zábavného obsahu určeného prevažne deťom a mladým dospelým. Disney Channel vysiela v češtine a do 31. decembra ho nájdeš zdarma vo všetkých tarifách Kuki.

Na Disney Channel uvidíš kreslené príbehy aj hrané seriály, ktoré si obľúbili diváci po celom svete. Teš sa aj na špeciálne vianočné programy, a to nielen na Štedrý deň! V programe je pripravená napríklad premiéra vianočného filmu Christmas, Again.

 

Kouzelná Beruška a Černý kocour

Názov by mohol naznačovať, že ide o nudný seriál o zvieratkách. Nenechaj sa však zmiasť! Kouzelná Beruška a Černý kocour sú dvaja žiaci, ktorí majú za úlohu zachrániť Paríž pred zloduchmi. Zažívajú pri tom množstvo napínavých a zábavných okamihov. Sleduj túto úžasnú dvojicu a zisti, či sa im záchrana francúzskeho mesta podarí. Počas sviatkov 25. a 26. decembra odvysiela Disney Channel všetkých 13 epizód z najnovšej 4. série!

Život uprostred

Zábavný program z prostredia hraných seriálov. Jeho hlavnou hrdinkou je dievča Harley, ktoré zažíva so svojimi súrodencami a rodinou Diazových každodenné príhody, aké dokáže napísať len sám život. Žánrovo ide o sitcom, takže budeš mať o zábavu postarané.

Táborníci z Kikiwaka

Život vo veľkomeste je potrebné si občas spestriť útekom preč. Napríklad na tábor. Presne tak to spravili deti z New Yorku, ktoré sa v seriáli Táborníci z Kikiwaka vydávajú do tábora v Maine spoznať nových kamarátov a zažiť dobrodružstvá, ktoré by sa v meste nikdy nestali. Táborníci z Kikiwaka ti možno budú pripomínať seriál Jessie, z ktorého je čiastočne odvodený.

Kluk Holka atd.

Obyčajný kluk, holka, pes, kočka a kúsok syra – táto partia pobaví úplne všetkých. Kreslené dobrodružstvá Kluk Holka atd. sú príbehom o nevšednej rodine, ktorý patrí k tomu najnovšiemu na obrazovkách Disney Channel. Presvedč sa sám, čo všetko sa v ich životoch môže stáť…

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu  v Kuki. Ak ťa program Disney Channel zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.