Promo kanál na február 2024: Stingray iConcerts HD

30. 01. 2024 | Promo kanál

Pre všetkých milovníkov hudby máme skvelú správu. Ako promo kanál zaraďujeme jedinečnú TV stanicu Stingray iConcerts HD, ktorý ponúka nielen záznamy koncertov rôznych interpretov, ale aj hudobné dokumenty.

Môžeš sa tešiť na "živé" vystúpenia hudobných legiend ako napríklad Led Zeppelin, Aerosmith, U2 a Elton John. Nebudú chýbať ani koncertné vystúpenia súčasných spevákov ako Olivia Rodrigo, Dua Lipa a Justin Bieber. Promo kanál je vo februári dostupný vo všetkých tarifách Kuki zadarmo.

AC/DC - Circus Krone

Nenechaj si ujsť záznam koncertu rockovej skupiny AC/DC z Mníchova v sobotu 3. februára od 19:10 na Stingray iConcerts HD. V rámci vystúpenia z roku 2003 zaznejú hity Rock N Roll Damnation a What's Next To The Moon.

 

U2: From the Sky Down

Tento dokumentárny film o rockovej skupine U2 vás zavedie do minulosti vďaka archívnym záberom zo skúšok a koncertov kapely. Predstaví ti príbehy, ktoré sa skrývajú za jednotlivými piesňami. Pozrieť si ho môžeš na Stingray iConcerts HD v pondelok 5. februára o 12:00.

 

Adele - Live at Glastonbury

V pondelok 19. februára od 09:00 si môžeš spolu s Adele zaspievať všetky obľúbené a populárne piesne. Užiješ si záznam z anglického festivalu Glastonbury, ktorý si popová hviezda svojím vystúpením úplne podmanila.

Jednotlivé koncerty a vystúpenia sa opakujú počas celého mesiaca, takže sa nemusíš obávať, že by si zmeškal vystúpenie svojho obľúbeného interpreta. Ak ťa zaujíma, na aké ďalšie koncerty spevákov a kapiel sa môžeš tešiť, pozri si program Stingray iConcerts HD priamo na ich webovej stránke.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Stingray iConcerts HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.