Promo kanál na február 2022: Love Nature UHD

01. 02. 2022 | Promo kanál

Tisíce zvierat a ďalších prírodných divov z celého sveta, navyše vo fantastickom 4K rozlíšení. Vo februári čaká na malých aj veľkých divákov v telke Kuki promo kanál Love Nature UHD, dokumentárna stanica obľúbená po celom svete. Celý mesiac si ju zdarma užijú všetci predplatitelia Kuki bez ohľadu na používanú tarifu.

Máš rád zvieratá a obdivuješ ich krásu a schopnosti? Potom by ti februárový promo kanál Love Nature UHD nemal uniknúť. Jeho tvorcovia natáčali programy vo viac než 40 lokalitách po celom svete. Love Nature sa pýši najväčšou svetovou knižnicou prírodovedných programov v 4K kvalite.

Pozri sa, ktoré zábavné a náučné programy o zvieratách na Love Nature UHD okrem toho bežia.

Rok divokého života na Zemi

Ako sa chová príroda v jednotlivých mesiacoch a ročných obdobiach? To zodpovie program Rok divokého života na Zemi. Vydáš sa s ním naprieč kontinentmi spoznávať, ako zvieratá prežívajú tuhú zimu aj pekelné horúčavy. Zaručene sa dozvieš množstvo nových informácií, ktoré budú fascinovať teba aj tvoju rodinu.

Divoké vtáky Austrálie

Tento program ťa zavedie do nádhernej prírody k protinožcom, konkrétne ti odhalia tajomstvá miestnych divokých vtákov. Ako si žije Emu a čo všetko ho v neľútostnom austrálskom prostredí čaká? Sleduj Divoké vtáky Austrálie a dozvieš sa to.

Makrosvety

Malé chrobáky máme okolo seba každý deň, ale málokedy sa zamyslíme nad ich každodenným životom. S programom Makrosvety aspoň na chvíľu ponoríš svoju myseľ do sveta živočíchov, ktoré sú tisíckrát menšie ako my. Očakávaj fascinujúce zábery, ktoré len tak kde neuvidíš.

Veľké sucho

Sucho je problém, ktorý trápi celú planétu. Pre zvieratá v tropických oblastiach je ale zvlášť kritické. Program Veľké sucho sleduje ich život počas dlhých horúčav ako aj v obdobiach, kedy konečne prídu vytúžené dažde. Ale aj tie môžu spôsobiť množstvo nepríjemností…

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Love Nature UHD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.