Promo kanál na január 2022: HGTV HD

03. 01. 2022 | Promo kanál

Kedy sa pustiť do zútulnenia domova? No predsa na začiatku nového roka! Rady a inšpirácie na vylepšovanie a rekonštrukcie domov, bytov a záhrad ti dá januárový promo kanál HGTV HD. Určite nadchne každého kutila a milovníka skrášľovania domácnosti. Stanica vysiela v slovenčine a do 31. januára ju nájdeš zdarma vo všetkých tarifách Kuki.

HGTV HD je lifestylový program, na ktorom od rána do večera beží jeden skvelý program za druhým. Všetky majú jedno spoločné – inšpirujú a motivujú ťa k inovovaniu svojho bývania a jeho okolia. HGTV HD pochádza od amerických tvorcov, ale v Kuki na teba čaká v slovenčine.

Čo uvidíš na HGTV HD?

100 Day Dream Home

Program, ktorý plní staviteľské sny. Hlavnými tvárami sú manželia Brian a Mika z Floridy, ktorí svojim klientom pomáhajú stavať úplne nový a na mieru vyladený dom. V čom spočíva hlavné kúzlo? Majú na to len 100 dní. Ale niekedy sa stane, že to stihnú aj skôr! Skvelá inšpirácia a zábava v jednom.

Windy City Rehab

Zatiaľ čo v 100 Day Dream Home sa stavia nové bývanie od základu, interiérová návrhárka Alison Victoria v seriáli Windy City Rehab vsádza na rekonštrukciu a premenu príbytku k nepoznaniu. Do parády si berie aj skutočne staré domy, ktoré na prvý pohľad vyzerajú, že majú najlepšie časy za sebou. Všetko sa odohrá v klasickom mestskom prostredí.

Hawai Life

Aby ste žili na Havaji, nemusíte byť zrovna miliardárom. Presvedčiť ťa o tom pokúsi seriál Hawaii Life, kde partia realitných agentov pomáha zháňať bývanie ľuďom, ktorí sa zo svojej pôvodnej domoviny sťahujú na niektorý z havajských ostrovov. Malé varovanie: je možné, že sa zasnívaš a budeš chcieť na Havaj aj ty…

House Hunters

Program naozaj zábavného formátu. V House Hunters sa uchádzači o bývanie sťahujú do inej krajiny a za inou kultúrou. Čakajú na ne tri domy alebo byty, jeden z nich si nakoniec budú musieť vybrať na prenájom alebo kúpu. Teš sa na fascinujúce a dojemné príbehy ľudí, ktorí dospeli do fázy, kedy nutne potrebujú životnú zmenu. Vďaka House Hunters jú dostanú.

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu  v Kuki. Ak ťa program HGTV HD  zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.