Promo kanál na júl 2022: Comedy House HD

30. 06. 2022 | Promo kanál

Hurá, je tu leto! A o čom je leto? No predsa o zábave. Preto do Kuki na celý júl zaraďujeme ako promo kanál slovenskú stanicu Comedy House HD. Spoľahni sa, že ťa nebude ani chvíľu nudiť, lebo sa pri nej zabavíš ty aj celá tvoja rodina. Stanica vysiela v slovenčine a češtine, oddnes až do konca júla ju môžeš sledovať zdarma v rámci všetkých taríf Kuki.

Krátke humorné skeče, skryté kamery alebo kanadské žartíky. To je len časť programu, ktorý má pre teba nachystaná stanica Comedy House HD. Pôvodom slovenská stanica baví divákov od roku 2019 a teraz budeme veľmi radi, keď sa pri nej zabavíš aj ty.

Ktorými reláciami ti Comedy House HD spestrí horúce letné dni?

Pozor, točíme!

Skryté kamery boli obľúbenou televíznou klasikou na prelome tisícročia, ale kúzlo si zachovali dodnes. Teraz si tento zábavný formát užiješ aj na Comedy House HD. Program Pozor, točíme! prináša tie najlepšie nachytávky formou skrytej kamery.

Do popukania

Čo by to bolo za zábavu bez kanadských žartíkov. Program Do popukania ťa vezme do ulíc Kanady, odkiaľ kanadské žartíky pochádzajú a kde ľudia najlepšie vedia, ako si z ostatných vystreliť.

Uličníci

Aj malí diváci si na Comedy House najdú to svoje. Uličníci sú o tom, ako si deti uťahujú z iných detí. Malí nezbedníci ťa niekedy dokážu rozosmiať viac ako dospelí.

Hum(o)r Factory

Ako to vyzerá, keď sa kamaráti snažia zabaviť publikum a začnú súboj o najlepší vtip? Na vlastné oči sa môžeš presvedčiť v programe Hum(o)r Factory, v ktorom Radek, Vlasta a robot Homie vedú súboj vtipov na život a na smrť.

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Comedy House HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.