Promo kanál na máj 2022: Gametoon HD

02. 05. 2022 | Promo kanál

Vieš, že aj počítačoví gameri niekedy sledujú telku? Napríklad keď sledujú kanály o počítačových hrách! Jeden taký kanál na celý máj zaraďujeme do Kuki ako promo kanál. Konkrétne ide o hernú stanicu Gametoon HD, ktorá je zameraná na e-šport, počítačové hry a všetko okolo nich. Stanica vysiela v angličtine a do 31. mája ju môžeš sledovať zdarma v rámci všetkých taríf Kuki.

Veľkolepé svetové turnaje o mnoho peňazí, streameri ponorení do herného sveta alebo interaktívne online hry s ďalšími divákmi. To všetko prináša zahraničný program Gametoon HD vysielajúci obsah ako stvorený pre zanietených gamerov. Čo ťa na májovom promo kanáli v Kuki čaká?

Turnaje v e-športe

Jedno z najväčších lákadiel tohto kanálu. Gametoon ťa zavedie do veľkých arén s búrlivou atmosférou, kde sa proti sebe v rôznych hrách stretnú majstri e-športu. Teš sa na veľa emócií, napätia a dramatických okamihov v žiare reflektorov. Ak máš hranie rád, e-športové turnaje ťa určite pohltia.

Herní streameri

Streamovanie počas hrania hier je svetovým fenoménom už niekoľko rokov. Na obrazovkách Gametoonu ti svoje kúsky na viacerých herných tituloch predstavia známi gameri. Tento typ programov sa na rozdiel od e-športových turnajov nesie v pokojnejšej atmosfére.

 

Porovnaj svoje sily s ostatnými

Čo by to bol za herný kanál, keby si s jeho pomocou neparil. Na webe Gametoon si môžeš do smartfónu stiahnuť niektorú z ponúkaných hier, spustiť si ju a sledovať svoje skóre v priamom prenose na Gametoone. Zároveň si zasúťažíš s ostatnými hráčmi (divákmi).

Na Gametoone uvidíš aj hodnotenie a ukážky najnovších herných titulov. Vieš, že aj počítačoví gameri niekedy sledujú telku? Napríklad keď sledujú kanály o počítačových hrách! Jeden taký kanál na celý máj zaraďujeme do Kuki ako promo kanál. Konkrétne ide o hernú stanicu Gametoon HD, ktorá je zameraná na e-šport, počítačové hry a všetko okolo nich. Stanica vysiela v angličtine a do 31. mája ju môžes sledovať zdarma v rámci všetkých taríf Kuki.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Gametoon HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.