Promo kanál na máj 2023: Hobby TV HD

02. 05. 2023 | Promo kanál

V máji ťa čaká na pozícii promo kanálu stanica Hobby TV HD. Nájdeš na nej programy o architektúre, interiérovom designe či záhrade. Sledovať môžeš aj relácie o zvieratách, varení, móde, kultúre, hudbe či cestovaní. Stanica Hobby TV HD bude dostupná po celý mesiac vo všetkých tarifách Kuki zdarma.

 

Čo zaujímavé môžeš na Hobby TV HD sledovať?

Vitálna záhrada

Inšpiruj sa odborníkmi a nauč sa, ako sa správne starať o rastliny a kvety vo svojej záhrade. Táto šou ti každé dopoludnie prinesie zaručené tipy a triky, ktoré využije každý začiatočník.

 

Jóga – Energia života

Zhlboka sa nadýchni a priprav sa na skutočnú lekciu jógy. Vďaka tomuto programu pochopíš, čo všetko môže jóga priniesť do tvojho života a ako dokáže pozitívne ovplyvniť každý tvoj deň. Sleduj vždy dopoludnia na Hobby TV HD.

 

Design pre vás

Získaj inšpiráciu pre domáce dekorácie a inšpiruj sa interiérovým designom, ktorí pripravujú odborníci. Zistíš napríklad, ako objaviť to najlepšie miesto pre svoj gauč alebo kam umiestniť designové prvky, aby čo najlepšie vynikli. Sleduj Design pre vás každé dopoludnie na Hobby TV HD.

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Hobby TV HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.