Promo kanál na marec 2022: Sport 2 HD

28. 02. 2022 | Promo kanál

Olympiáda už skončila, no o športovú zábavu budeš mať v Kuki postarané aj v marci. Celý mesiac môžeš zdarma sledovať promo kanál Sport 2 HD, s ktorým ťa čakajú napínavé preteky Formule 1, play-off Európskej a konferenčnej ligy UEFA či hokejovej Tipsport extraligy. Stanica vysiela v češtine a do konca marca ju nájdeš zdarma vo všetkých tarifách Kuki.

Program Sport 2 HD je v telke Kuki obľúbenou stálicou, posledné roky od nej neodtrhnú oči fanúšikovia formulí a najlepšieho európskeho futbalu. Neprepásni príležitosť a sleduj v marci Sport 2 HD aj ty – s príchodom jari ťa na programe čaká množstvo atraktívnych zápasov a pretekov, o ktoré by si nemal prísť.

 

Formule 1

Fanúšikovia Formulí 1 to možno doteraz nerozdýchali – o majstrovi roka 2021 rozhodlo až posledné kolo sezóny. Neuveriteľné, fantastické, nervydrásajúce. Čo asi príde tentokrát?

Nový ročník F1 štartuje už v nedeľu 20. marca 2022 Veľkou cenou Bahrajnu, v televízii ako vždy na Sport 2 HD. O týždeň nato sa pôjde Veľká cena Saudskej Arábie. Budeš fandiť šampiónovi Maxovi Verstappenovi, rekordmanovi Lewisovi Hamiltonovi a ďalším jazdcom? Nezabudni, že Sport 2 HD odvysiela všetky preteky sezóny 2022.

 

Play-off Európskej a Európskej konferenčnej ligy UEFA

Ďalšia veľká šou, ktorú v marci a v ďalších mesiacoch uvidíš na Sport 2 HD. Najlepšie futbalové kluby si to o poháre rozdajú vo vyraďovacej časti Európskej ligy UEFA a Európskej konferenčnej ligy UEFA. Prvá z nich ponúkne duely velikánov ako je Barcelona, Spartak Moskva alebo West Ham.

 

Slovenská a švédska najvyššia súťaž

Na Sport 2 tradične pobežia aj živé prenosy a záznamy z najvyššej slovenskej a švédskej hokejovej ligy. Ak patríš k hokejovým fanúšikom, zápasy z Tipos extraligy a SHL by ti rozhodne nemali uniknúť!

Hádzaná, boxerská show a iné

A čo ďalšie na marcovom promo kanáli Sport 2 HD uvidíš? Špičkovú európsku hádzanú, tureckú futbalovú Super Lig, poker alebo boxerskú show.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Sport 2 HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.