Promo kanál na september 2022: Sport 2 HD

01. 09. 2022 | Promo kanál

V septembri budeš mať o športovú zábavu postarané. Celý mesiac môžeš zdarma sledovať promo kanál Sport 2 HD, s ktorým ťa čakajú napínavé preteky Formule 1, Hokejová liga majstrov alebo prestížne futbalové súťaže Európska liga UEFA a Európska konferečná liga UEFA. Stanica vysiela v češtine a do 30. septembra ju nájdeš zdarma vo všetkých tarifách Kuki.

Formule 1

Jazdci Formule 1 vyšli po mesačnej letnej prestávke späť na pretekárske okruhy a ty môžeš byť pri tom. V septembri ťa čakajú dramatické súboje medzi jednotlivými jazdcami. Rozhodne bude na čo pozerať. V septembri sú na programe hneď dva preteky F1, a to Veľká cena Holandska (4. september) a Veľká cena Talianska (11. september). Teš sa na výkony lídra Maxa Verstappena, ale aj jeho motivovaných prenasledovateľov Charlesa Leclerca, Lewisa Hamiltona alebo Georgea Rusella.

 

Hokejová liga majstrov (Champions Hockey League)

Liga majstrov v hokeji ponúka zápasy najlepších európskych klubov. V prestížnej súťaži aj tento rok v sezóne 2022/23 štartujú Oceláři Třinec, Sparta Praha a Hradec Králové.

Európska liga a konferenčná liga UEFA

So začiatkom septembra prichádza na obrazovky Sport 2 HD aj obľúbená futbalová udalosť: Európska a konferečná liga UEFA. Nenechaj si ujsť radu špičkových zápasov tej najlepšej úrovne.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu staníc v Kuki. Ak ťa program Sport 2 HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku.