Telka ako z inej planéty.

18. 02. 2019 | Zaujímavosti

Predstavte si, že môžete pozerať telku kedy chcete, kde chcete a čo chcete. Môžete si ju prispôsobovať podľa vlastných potrieb a platiť iba za to čo využívate. Môžete prerušiť platby, ak ju nevyužívate, alebo hocikedy zrušiť.

 

 

 

Kvalitný obraz a zvuk a množstvo funkcii.

Kvalitný obraz a zvuk, iba 2 tarify, v televízore aj v mobilných zariadeniach, množstvo kvalitných TV kanálov, 7 dňový archív, nahrávanie, zastavenie, pretáčanie a veľa ďalších funkcii. Takže čas Vás neobmedzuje.

 

Kompletný cenník taríf a doplnkových služieb.

 

Jednoduché ovládanie a inštalácia.

V televízore, v PC, v mobile a tablete. Všade sa ovláda a vyzerá rovnako a každá zmena sa zobrazí na všetkých zariadeniach. Môžete si nainštalovať aplikáciu do SMART televízora alebo mobilných zariadení. Ak nemáte vyhovujúci televízor, je k dispozícii univerzálny set-top box.

 

Všetky podporované zariadenia.

 

Do obývačky aj na cesty.

Nie ste obmedzený miestom. Je jedno či ste doma, idete na prechádzku do parku, na chatu alebo na dovolenku do zahraničia. Funguje v rámci celej EU. Dostane sa k Vám cez internetové pripojenie (minimálne s rýchlosťou 3 Mbps) od akéhokoľvek poskytovateľa.

 

 

 

Všetky tituly v časti seriály.

 

Seriály

Seriály rôznych žánrov, hlavne obľúbené seriály zo slovenských a českých staníc, na jednom mieste. Všetky odvysielané časti môžete pozerať za sebou kedykoľvek chcete a koľkokrát chcete. Môžete si označit svoje obľúbené seriály a tie sa Vám zaradia hneď na začiatok zoznamu. Zároveň Vás Kuki bude automaticky upozorňovať, keď bude k dispozícii nový diel označených seriálov. Seriály sa postupne obmieňajú podľa ich sledovanosti.

 

 

 

Všetky tituly v časti kino.

 

Kino

Videopožičovňa s množstvom filmov. Možete pozerať za jednorazový poplatok za film (požičanie na 48 hodín) alebo si aktivujete službu Naviac kino alebo Naviac kino+ za fixný mesačný poplatok. Vtedy môžete pozerať všetky filmy označené daným symbolom koľkokrát chcete.

 

 

 

Všetko si môžete nastaviť cez internet a platiť iba za to, čo využívate.

Všetky služby si nastavujete a meníte podľa potreby cez internet. Zmeny môžete robiť každý mesiac. Platíte iba za to, čo využívate a to bez viazanosti. Ak ste napríklad dlhšie doma a viac pozeráte televízor, jednoducho si aktivujete napríklad seriály a kino a na ďalší mesiac ich zrušíte. 

 

Prihlásenie do Kuki konta.

 

Kompletný cenník taríf a doplnkových služieb.

 

 

Jednoduché objednanie priamo z obývačky

Objednanie a inštalácia sú veľmi jednoduché. Stačí si Kuki objednať cez internet a môžete začať ihneď pozerať. Ak potrebujete poradiť, informácie a návody nájdete na webstránke, alebo Vám radi poradia na infolinke. 

 

Ako objednať Kuki cez internet.

 

Jednoduché návody.

 

Infolinka  02 / 7727 9977

spytajsa@kukitv.sk

www.kukitv.sk

 

 

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo