Zaraďujeme Markízu KRIMI HD a ďalšie stanice

01. 06. 2022 | Programové zmeny

Predstavujeme programové novinky, ktoré od júna nájdeš v telke Kuki. Čakajú na teba nové TV stanice, ale aj jedinečný automobilový promo kanál. 

Štartuje nová stanica Markíza KRIMI HD

Markíza spúšťa 6. júna novú tematickú stanicu Markíza KRIMI HD, s ktorou sa nudiť rozhodne nebudeš. Jej program sa zameria na detektívnu a kriminálnu tematiku, a to najmä prostredníctvom špičkových zahraničných seriálov. Teš sa na seriály Kosti, Myšlienky vraha, NCIS – Námorný vyšetrovací úrad, slečna Marplová, Monk, Mentalista a mnoho ďalších lukratívnych seriálových premiér a repríz. Markízu KRIMI zaraďujeme do telky Kuki ako povinný kanál do všetkých taríf, a to vo Full HD kvalite.

 

Trojka HD obnovuje vysielanie

RTVS koncom mája obnovila vysielanie stanice Trojka HD. Tešiť sa môžeš na bohatý televízny archív domácej aj zahraničnej tvorby, širokú paletu žánrov a programy pre pamätníkov. Trojku HD zaraďujeme ako povinný kanál do všetkých taríf.

TV RiK HD sa presúva do povinnej ponuky

Slovenská detská stanica RiK HD bola súčasťou tarify Kuki veľká ako voliteľný kanál. To sa  1. júna zmenilo a RiK HD sa stal súčasťou povinnej ponuky programov v tejto tarife.

Promo kanál: Volant.TV HD

Júnový promo kanál Volant.TV HD poteší všetkých fanúšikov áut a motošportu. Volant.TV HD je slovenská stanica, ktorá sa venuje nielen autám, ale i motorkám. Ponúka testy a recenzie automobilov, rozhovory so známymi osobnosťami zo sveta motorizmu a povenuje sa aj motoristickej legislatíve. Promo kanál nájdeš vo všetkých tarifách.