Zaraďujeme novú dokumentárnu stanicu JOJ Svet HD

15. 08. 2023 | Programové zmeny

Nová slovenská dokumentárna stanica JOJ Svet HD odštartovala 15. augusta svoje vysielanie. Chýbať nebude ani v našej telke Kuki. JOJ Svet HD sme zaradili do povinnej ponuky všetkých taríf Kuki. Čo bude na programe a na ktoré relácie sa môžeš tešiť?

Na JOJ Svet ťa čakajú zahraničné aj domáce dokumentárne programy, napr. V karavane po Slovensku a V karavane po Maďarsku,TOP 10 skvostov architektúry, Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené, Hitlerovo zlato, CIA vs. Bin Ládin, Najväčšie tajomstvá a záhady a ďalšie.

Teš sa na dokumenty z prírody, histórie, politiky, astronómie, spoločenských vied a podobne. Ako vidíš, záber tejto novej stanice je naozaj veľký. Všetky dokumenty budú v slovenčine a nemali by mať starší rok výroby ako 2011.

Milovníkov dokumentárnych filmov určite zaujme 15-dielny dokumentárny seriál o ľuďoch, ktorí prežili nacistické a komunistické prenasledovanie, alebo napr. dokumentárny film Atentát na Heydricha: príbeh Jozefa Gabčíka a Jána Kubiša.

Na programe je toho určite viac než dosť, tak nám nezabudni dať vedieť, ako sa ti nová stanica páči. Napísať nám môžeš napríklad na našom Facebooku