Zaraďujeme novú stanicu RTVS Šport HD

03. 01. 2022 | Programové zmeny

Televízia Kuki sa od nového roka rozrástla o novú športovú stanicu RTVS Šport HD. 3. januára 2022 sme RTVS Šport HD zaradili do povinnej programovej ponuky všetkých taríf. Slovenská verejnoprávna televízia v decembri spustila svoj štvrtý okruh, ktorý doplnil vysielanie Jednotky, Dvojky a Trojky.

 

Exkluzívne športové udalosti

Na novom programe RTVS Šport HD ťa čakajú atraktívne športové podujatia doplnené o športové spravodajstvo. Sledovať môžeš časť pretekov Svetového pohára v lyžovaní s Petrou Vlhovou, ZOH v Pekingu, MS v hokeji vo Fínsku, MS vo futbale v Katare či niekoľko cyklistických pretekov s Petrom Saganom vrátane Tour de France.

Pripravené je aj vysielanie biatlonu so sestrami Fialkovými, tenisová WTA Tour, futbalová Európska a Európska konferenčná liga UEFA, Liga národov a hokejová Tipos extraliga či MS do 20 rokov.

Vo vysielaní RTVS Šport HD sa objavia aj ďalšie športy ako futsal, hádzaná, volejbal, basketbal, plávanie, gymnastika, krasokorčuľovanie, vodné pólo a iné.

 

Šláger Muzika sa mení na Šláger Originál

Radi by sme ťa tiež upozornili, že hudobná stanica Šláger Muzika sa premenovala. V Kuki ju nájdeš pod novým názvom Šláger Originál.