Sleduj seriál Nový Život online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Nový Život online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Nový Život na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Nový Život online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Nový Život online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Nový Život

Traja najlepší kamaráti a bývalí spolužiaci Dušan, Pavol a Lucia sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športové kariéry v tom istom momente. Každý z nich však z iného dôvodu. Kvôli rodine, zraneniu, či len z túžby po zmene. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej poberú.

Dušan má hokeja plné zuby, niekoľko zubov vybitých, ozýva sa vek a zanedbaná rodina. Osud ho zavedie na gymnázium, kde sa zamestná ako učiteľ. Paľo musí prestať s milovaným futbalom kvôli zraneniu, ktoré si zapôsobil svojim voľnomyšlienkárskym životom a vyzerá to tak, že všetko, na čo siahne, je zaručený neúspech.

Lucia túži seknúť s futbalom a založiť si rodinu, aj keď si to spočiatku odmieta priznať. Osud jej však do cesty prihrá krčmu v rodnom Trenčíne, ktorú sa v slabej chvíli rozhodne kúpiť. Seriál sleduje, ako sa naši traja hrdinovia vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a záväzkom, ale aj ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma