Sleduj film Děti Nagana online

rodinný, kinotéka | Na 48 hodín za 2 € |  63%

Chceš sledovať film Děti Nagana online? S internetovou telkou Kuki ho môžeš začať pozerať hneď teraz. Vyber si niektorú z taríf Kuki a sleduj film Děti Nagana na televízore, na PC alebo v mobile. Vo videotéke Kino nájdeš aj stovky ďalších titulov.

Sledovať Děti Nagana

Amazing Spider-Man

Gran Turismo

Equalizer 3: Poslední kapitola

Baby Driver

Spider-man: Bez domova

Muž jménem Otto

Equalizer 2

100% Vlk

Angry Birds ve filmu

Arvéd

Známí neznámí

Vyber si svou vlnu

Město lží

Equalizer

Alfa

Trestná lavice

Mořská horečka

Zkus mě rozesmát

Resident Evil: Raccoon City

Tunel

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať film Děti Nagana online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O filme Děti Nagana

Jedenáctiletý Dominik je u vytržení, když na turnaji století v Naganu naši poráží Kanadu a míří do finále. Přestože i on je trochu outsider, rozhodne se koupit hokejku a s kamarády hrát hokej, jak to jen jde. Hlavně s tenisákem na plácku za domem. Sestaví tým a plánují si zahrát svůj vlastní velký zápas proti klukům z vedlejší vesnice. Vedle toho chce Dominik vyhrát i srdce, úsměv a pusu od Katky ze třídy.

Režie: Dan Pánek
Hrají: Tom Brenton, Hynek Čermák, Klára Issová, Johana Racková, Otakar Brousek ml., Pavel Batěk, Taťjana Medvecká, Fabián Šetlík, Simona Babčáková, Štepánka Fingerhutová, Honza Dědek, Dominik Hašek, Slavomír Lener, Robert Záruba, Petr Vichnar, Jana Bernášková, Tomáš Havlínek, Petr Vršek, Adam Vojtek, Jan Forejt, Mario Straka, Oliver Dubský, Šimon Fikar, Lukáš Hogen, Ondřej Bystroň, Sebastian Petrů, Jonáš Pilař, Vilém Richard Borovička, Michaela Klenková

Ktorý zo stoviek filmov si pustíš ako prvý?

Premeň svoju obývačku na kinosálu

Za filmovými trhákmi jedine do kina? Ale kdeže. Zapni Kuki a navštív sekciu Kino, kde si za jednorázový poplatok na 48 hodín požičiaš stovky titulov. Ich ponuka sa postupne rozrastá a mení, takže sa nebudeš nikdy nudiť. Niektoré filmy môžeš sledovať v pôvodnom znení s titulkami, iné zas s českým dabingom.


Ak si filmový fajnšmeker, využi vylepšenia Naviac kino alebo Naviac kino plus. Obe ti sprístupnia hromadu filmov bez nutnosti platiť za každý z nich.

Premeň svoju obývačku na kinosálu