Sleduj seriál Mária Antoinetta online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Mária Antoinetta online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Mária Antoinetta na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Mária Antoinetta online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Mária Antoinetta online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Mária Antoinetta

Na intrigy európskej politiky bola príliš mladá, ale rýchlo sa naučila... Po diváckom úspechu Márie Terézie môžu diváci v úplne novom seriáli sledovať osudy jej slávnej dcéry Márie Antoinetty.

Máriu Antoinettu poslala matka len ako 14-ročnú do Francúzska, aby sa vydala za budúceho kráľa Ľudovíta XVI. Manželská politika Márie Terézie bola úspešná, keď manžel Márie Antoinetty napokon v roku 1774 nastúpil na francúzsky trón a jej dcéra sa stala francúzskou kráľovnou. Keby Mária Terézia vedela, ako tragicky sa skončí život jej dcéry...

Prvá sezóna francúzskeho seriálu však ani zďaleka "nedosiahne" na gilotínu. V ôsmich epizódach sledujeme cestu Márie Antoinetty z viedenského dvora do Versailles, kde sa z plachého, takmer opovrhovaného dievčaťa - dauphin - postupne stala sebavedomá kráľovná Francúzska. Jej hlavná úloha, porodiť kráľovského následníka, však trvala dlhých deväť rokov... Scenár k seriálu napísala Deborah Davis (Favoritka), ktorá "svoju" Máriu Antoinettu poňala ako ženskú ikonu svojej doby. Réžie sa ujal skúsený britský režisér Pete Travis.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma