Sleduj seriál Smysl pro tumor online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Smysl pro tumor online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Smysl pro tumor na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Smysl pro tumor online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Smysl pro tumor online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Smysl pro tumor

Ako blízko smrti musíme byť, aby sme sa naučili žiť? Príbeh rodiny, ktorej členovia sa navzájom považujú za samozrejmosť, ale nemôžu sa mýliť viac. Paradoxne, vážna choroba najmladšieho z nich sa stáva príležitosťou pre všetkých. Príležitosťou byť dobrou matkou, otcom, dieťaťom. Ako si nájsť priateľku a ako ju nestratiť. Ako skrotiť svoje ego a nemyslieť len na seba...

Filip je ambiciózny študent neurochirurgie, ktorý má všetko pred sebou. No namiesto toho, aby získal prestížne miesto na klinike, stane sa jej pacientom. Vo veku 25 rokov mu diagnostikujú rakovinu. Choroba mu umožní nájsť lásku, ako aj oceniť vlastnú rodinu, ktorej členovia jednotlivo i spoločne prechádzajú veľkou životnou skúškou. Seriál, ktorý sa s humorom a empatiou zaoberá témami, o ktorých sa viac hovorí, ako hovorí. Seriál, ktorý nie je sedatívom, ale liekom. Možno nie na rakovinu, ale určite na život. Na konci každej epizódy sa skutoční pacienti s rakovinou podelia o pocity, ktoré ich sprevádzali jednotlivými štádiami choroby.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma