Sleduj seriál Viola online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Viola online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Viola na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Viola online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Viola online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Viola

Módna novinárka Viola Vitale sa presťahuje z Paríža do rodného Palerma, aby vyhľadala svojho otca, ktorého nikdy nepoznala. Nájde si prácu v médiách a začne písať o miestnej kriminalite, ktorou je hlavné mesto Sicílie povestné.

Po tom, čo sa zapletie do vraždy, ktorú vyšetruje charizmatický inšpektor Francesco Demir, si padnú si do oka a Viola mu pomáha vo vyšetrovaní nových prípadov. Povahovo sú celkom odlišní, ale protiklady sa priťahujú a dvojica tvorí úspešný tím so skvelými výsledkami. Voči policajnému profesionálovi, ktorý okrem dôkazov ničomu a nikomu nedôveruje, má totiž optimistická Viola neuveriteľnú výhodu. Vďaka svojej výnimočnej vlastnosti, či skôr neurologickej poruche – synestézii, ktorá spája zmyslové vnemy, Viola vidí ľudí vo farbách, ktoré vyžarujú, a tie neomylne odhalia ich emócie. S istotou tak pozná nielen utajované city, ale aj povahu a zámery podozrivých, takže pri vyšetrovaní odhalí páchateľov skôr než profesionálny detektív.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma